تایمر و کرونومتر جستجوی Google ناپدید شده اند

جستجوی گوگل مدت‌هاست که مجموعه‌ای از ابزارهای ساده را به نمایش گذاشته است، اما کرونومتر و تایمر به‌طور مرموزی در یک روز گذشته ناپدید شده‌اند.

جستجوی آن عبارات امروز فقط فهرستی از نتایج، از جمله پانل دانش، را برای وب‌سایت‌هایی که تایمر و کرونومتر آنلاین ارائه می‌دهند، به دست می‌دهد. قبلاً، یک کادر زیر فیلد جستجو با دو زبانه وجود دارد.

تایمر ساده بود و کاربران همچنین می‌توانستند درخواست زبان طبیعی را وارد کنند. («تنظیم یک تایمر برای 10 دقیقه» اکنون چندین ویدیوی YouTube را نشان می‌دهد.) دکمه‌های پایین به شما امکان توقف، تنظیم مجدد، بی‌صدا کردن صدا یا رفتن به حالت تمام صفحه را می‌دهند. همراه با کرونومتر، در رایانه های رومیزی بدون برنامه های ساعت بومی بسیار مفید بود.

مشخص نیست که آیا این حذف عمدی بوده است یا خیر، و امیدواریم که این یک اشکال باشد زیرا یک ابزار واقعا مفید بود که می‌توانید فوراً آن را در وب اجرا کنید. اکثر مردم نمی خواهند از یک وب سایت ناشناخته دیدن کنند تا چنین عملکرد ساده ای را دریافت کنند.

گوگل است آگاه (از طریق میزگرد موتور جستجو) تایمر جستجو و کرونومتر گم شده، و هنوز در حال بررسی (از بعد از ظهر پنجشنبه).

سایر ابزارهای جستجو – مانند ماشین حساب (و نسخه نوک)، die roller (یک ابزار کاملاً کامل)، فرهنگ لغت با راهنمای تلفظ، و تست سرعت، و همچنین بازی ها – هنوز در دسترس هستند.

با تشکر جی

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: