فهرست‌های Google Maps اکنون می‌توانند ویژگی متعلق به LGBTQ+ را نشان دهند

با ادامه ماه پراید، Google در حال افزودن پشتیبانی از ویژگی متعلق به LGBTQ+ به نمایه‌های کسب‌وکار است که در جستجو و Maps ظاهر می‌شوند.

«شناسایی به‌عنوان متعلق به LGBTQ+» در فهرست‌های فروشگاه با یک پرچم همراه ظاهر می‌شود و به فهرست‌های موجود در محصولات Google می‌پیوندد:

این بر اساس کار قبلی ما با ویژگی‌های فضای امن برای LGBTQ+ و در دسترس جهانی است و ویژگی عینی‌تری را ارائه می‌کند که فقط کسب‌وکارها می‌توانند آن را به نمایه‌های خود اضافه کنند.

این ویژگی – همراه با ویژگی‌های دیگر برای سیاه‌پوستان، لاتین، متعلق به کهنه‌سال و متعلق به زنان – برای «پیدا کردن و پشتیبانی برای مشتریان آسان‌تر است. [businesses] از طریق جستجو و نقشه‌ها.»

نمایه کسب و کار تأیید شده Google – قبلاً «کسب و کار من» – لازم است و تاجران می توانند از امروز در ایالات متحده آن را اضافه کنند.

در همین حال، سایر ابتکارات گوگل در این ماه عبارتند از:

  • ما بر تعهد خود به جامعه LGBTQ+ با تقریباً 1 میلیون دلار حمایت از Google و Google.org برای Pride Live، یک گروه حمایتی اختصاص داده شده به مبارزه برای برابری LGBTQ+ که در تلاش برای تضمین اجاره نامه 51 خیابان کریستوفر به مسافرخانه استون وال را دوباره متحد کنید و بنای یادبود و مرکز بازدیدکنندگان ملی استون وال را بسازید.
  • برای اولین بار، کارمندان Google در بالتیک پراید که توسط لیگ همجنس‌بازان لیتوانیایی (یکی از دریافت کنندگان کمک مالی Google.org) در ویلنیوس سازماندهی شده است، شرکت خواهند کرد. ما یک قطعه Google Arts & Culture را در مورد هاروی میلک، که پیشگام حقوق LGBTQ+ و دارای تبار لیتوانیایی بود، به نمایش خواهیم گذاشت.
  • Google.org همچنین کمک مهمی به صندوق اضطراری اوکراین در OutRight Action International کرده است. این برنامه به پناهندگان LGBTQ+ کمک های بشردوستانه ارائه می کند، به کشورهای همسایه کمک می کند و به کسانی که در داخل آواره شده اند و تحت تأثیر درگیری قرار گرفته اند کمک می کند.

اطلاعات بیشتر در گوگل مپ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: