گوگل گزارش سالانه تنوع سال 2023 را منتشر می کند

امروز ما دهمین گزارش سالانه تنوع خود را منتشر کردیم که پیشرفت ما را در سال گذشته برای ساختن گوگلی که تنوع جامعه جهانی ما را منعکس کرده و در بر می گیرد به اشتراک می گذارد. گزارش امسال نشان می دهد که ما به دو نقطه عطف مهم در کار خود رسیده ایم.

ما به هدف تعهد برابری نژادی خود یعنی افزایش نمایندگی رهبری سیاه‌پوستان، لاتین‌تبار و بومیان آمریکایی Google تا 30 درصد دست یافته‌ایم – سه سال قبل از هدف 2025. و ما بالاترین نمایندگی زنان را در نقش‌های فنی، غیرفناوری و رهبری در سراسر جهان و در ایالات متحده داریم.

ما همچنان به حرکت امیدوارکننده در سایر اهداف مهم نمایندگی نیروی کار در سراسر جهان ادامه داده ایم، از جمله بالاترین نمایندگی تا به حال برای سیاهپوستان و لاتین تبارهای Google ما در ایالات متحده و درصد بالایی از زنان استخدام شده در پست های رهبری در آسیا و اقیانوسیه. .

ما از میزان پیشرفتمان، درس هایی که به دست آورده ایم و تمام کارهای مهمی که باقی مانده است انگیزه داریم.

سال 2023 از ما خواسته است که با یک لحظه دشوار تغییر برای محل کار و صنعت خود روبرو شویم. اما آنچه تغییر نکرده است، هسته اصلی تلاش‌های مستمر تنوع، برابری، شمول و تعلق ما است: احترام به همه. این کار در مورد یک سری لحظات در طول یک سال نیست، بلکه در مورد حمایت از مردم است، همانطور که هستند، هر کجا که هستند. در اینجا این است که چگونه کار خود را در سال جاری متمرکز می کنیم.

تلاش برای کمک به کارمندان Google در سراسر جهان برای ماندن و پیشرفت

ما به سمت اهداف نمایندگی و تنوع در محل کار خود در سال 2025 ادامه خواهیم داد، بر آنچه که در نحوه استخدام، توسعه و حفظ نیروی کارمان موثر است و تلاش‌ها برای ایجاد برابری پایدار در سراسر Google را دو چندان می‌کنیم.

یکی از راه‌هایی که ما این کار را انجام می‌دهیم، از طریق کاری است که توسط تیم Stay and Thrive ما هدایت می‌شود، که پشتیبانی مناسبی را برای Googlers از جوامعی ارائه می‌دهد که از لحاظ تاریخی کمتر حضور دارند تا به آنها کمک کند در محل کار حرکت کنند و رشد کنند. این تیم با استفاده از اطلاعات بینش، داده‌ها و بهترین شیوه‌های جمع‌آوری‌شده از کار خود، مربیگری و پیشنهادات خود را در سال 2023 برای کارمندان Google در خارج از ایالات متحده گسترش خواهد داد.

مشارکت انجمن در داخل و خارج از Google

ما به همکاری نزدیک با بسیاری از گروه های منابع کارمند و سازمان های جامعه و دانشگاهی خود ادامه می دهیم و از آنها یاد می گیریم. با هم، ما ظرفیت خود را برای شکل دادن به تجربیات و نتایج فراگیر و عادلانه برای جوامعی که نمایندگی کمتری دارند، بهبود می بخشیم.

مشارکت‌های ما امسال عمیق‌تر می‌شود تا تغییرات مثبتی در سراسر جامعه ایجاد شود. به عنوان مثال، ما به کار خود با کالج اسپلمن ادامه می دهیم تا امسال اولین پایگاه داده در مورد تجربیات زنانی که در STEM حضور کمتری دارند، رونمایی کنیم. هدف این پروژه، انسانی کردن و پایه‌گذاری گفتگوی عمومی در مورد زنانی است که در این زمینه‌ها رهبری، کار و مطالعه می‌کنند.

کار مستمر در جهت برابری نژادی

ایجاد برابری نژادی در داخل و خارج از محل کار ما به تلاش و تمرکز مداوم نیاز دارد – و سال 2023 نیز تفاوتی نخواهد داشت. به عنوان یک نمونه، ما به سرمایه گذاری در Amigo@Google ادامه خواهیم داد، اولین برنامه داخلی ما که به طور خاص برای کارمندان لاتین تبار اجرایی Google طراحی شده است، و آنها را با مدیران لاتین تبار مجرب در شرکت برای ایجاد شبکه، ایجاد انجمن و پشتیبانی از گفتگوی باز وصل می کنیم.

به علاوه، Tech Equity Collective ما ماه گذشته 16 سازمان را برای صندوق تاثیر 2023 خود معرفی کرد که از طریق آموزش و توسعه شغلی، از آنها پشتیبانی می‌کند تا استعدادهای فنی سیاه‌پوست بیشتری را به مسیرهای شغلی متصل کنند.

در طول 10 سال گذشته از زمانی که گزارش سالانه تنوع خود را به اشتراک گذاشته‌ایم، توانسته‌ایم یاد بگیریم و پیشرفت‌های امیدوارکننده‌ای برای ارائه خدمات بهتر به کارمندان Google و افرادی در سراسر جهان داشته باشیم که هر روز از محصولات ما استفاده می‌کنند. و ما به هر روز در طی 10 سال آینده و پس از آن به عنوان فرصتی نگاه خواهیم کرد تا تأثیر خود را بیشتر کنیم.