برنامه Google Calendar رسما “Goals” را حذف می کند [U]

در آوریل سال 2016، گوگل تقویم را برای اندروید و iOS با ابزاری به روز کرد تا به شما کمک کند برای اهداف شخصی خود وقت پیدا کنید. در میان حذف بعدی، Google Calendar در حال برنامه ریزی برای خلاص شدن از شر “اهداف” است.

به روز رسانی 8/24: همانطور که در ابتدای این ماه گزارش دادیم، “اهداف” تقویم Google رسما از بین می رود. یک اعلامیه جدید در برنامه Android و iOS به کاربران می‌گوید «به‌جای آن یک رویداد ایجاد کنید» و یک مقاله پشتیبانی توضیح می‌دهد که چگونه «اهداف موجود در تقویم شما باقی می‌مانند اما دیگر تکرار نمی‌شوند» در نوامبر ۲۰۲۲. در آن زمان، می‌توانید اهداف جدید ایجاد کنید و احتمالاً این گزینه از FAB ناپدید می شود.

جایگزین های زیر توسط گوگل ارائه شده است:


اصلی 8/3: “هدف” در لیست FAB موبایل (دکمه اقدام شناور) در کنار “رویداد”، “وظیفه”، “یادآوری” و “خارج از دفتر” (در حساب‌های Workspace) ظاهر می‌شود. ضربه زدن از شما می خواهد که یک هدف را انتخاب کنید:

  • ورزش: بدوید، یوگا انجام دهید، بدن خود را به حرکت درآورید
  • یک مهارت بسازید: زبان یاد بگیرید، ساز را تمرین کنید
  • دوستان خانوادگی: برای کسانی که بیشترین اهمیت را دارند وقت بگذارید
  • زمان من: بخوانید، مراقبه کنید، مراقب خود باشید
  • زندگی ام را سازماندهی کنم: در بالای همه چیز بمانید

پس از انتخاب و مشخص کردن فعالیت (یا انتخاب «سفارشی»)، «تقویم» با چند بار افزایش و «برای چه مدت» می‌پرسد. سپس Google از شما می‌خواهد «بهترین زمان» را انتخاب کنید: صبح، بعد از ظهر، عصر یا هر زمانی.

مطالب پیشنهادی  چرا باید محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید؟ • Yoast

پس از تأیید پارامترهای هدف، Google زمان و مکان رویدادها (با نماد پرچم منحصر به فرد) را در تقویم شما پیدا می‌کند، در حالی که توجه می‌کند که «اولویت‌های شما را یاد می‌گیرد». صفحات رویداد دارای حلقه‌های هدف هستند، در حالی که می‌توانید «اعلان‌های هوشمند» را قبل و بعد از جلسه دریافت کنید تا «به شما در آماده‌سازی و پیگیری پیشرفت کمک کند».

نسخه 2022.30.2 Google Calendar برای Android امروز عرضه می‌شود و یک درخواست منسوخ شدن را آماده می‌کند:

Goals به زودی از تقویم خارج می شود

گوگل توضیح می دهد که “شما همچنان اهدافی را که ایجاد کرده اید در تقویم خود خواهید دید، اما آنها دیگر تکرار نخواهند شد.” توصیه می‌کند رویدادهای تکرار شونده را “برای پیگیری اهداف خود” ایجاد کنید.

درباره گزینه های جایگزین اهداف بیشتر بیاموزید

به جای آن یک رویداد ایجاد کنید

این حذف، در زمینه یادآوری‌ها، تعجب‌آور نیست، زیرا Google تلاش می‌کند تا Calendar را به یک محصول Workspace متمرکز تبدیل کند. گفتنی است، برای مدتی در سال 2016 – واقعیت جالب: Nexus 6P دستگاهی است که در تصویر بالای جلد دیده می‌شود – Calendar می‌خواست به بهره‌وری شخصی و مدیریت زمان متمایل شود. برای گوگل مدرن، این احتمالاً یک قابلیت Assistant خواهد بود.

در مورد یادآوری‌ها، برنامه همچنان به اصلاح رشته‌ها برای حذف نهایی و انتقال به Google Tasks ادامه می‌دهد. این به‌روزرسانی، که هنوز به طور گسترده منتشر نشده است، همچنین دارای کار بر روی گسترش گزینه رمزگذاری سمت مشتری Google Workspace برای شرکت‌ها به تقویم (برای رویدادها) پس از راه‌اندازی در Drive و Docs/Sheets/Slides است.

توضیحات، پیوست‌ها و کنفرانس ویدیویی Google Meet دارای رمزگذاری اضافی هستند

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور