Google Assistant عبارات سریع سفارشی را آماده می کند

همین هفته گذشته، Nest Hub Max با روش دیگری برای رد شدن از «Hey Google» به‌روزرسانی شد. این در حال حاضر فقط برای دستورات خاصی کار می کند، اما Google Assistant در نهایت به شما امکان می دهد عبارات سریع سفارشی بسازید.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد آنهایی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.

امروز، می توانید هشت عبارت سریع را در چهار دسته فعال کنید. ما قبلاً 11 گزینه دیگر از جمله موسیقی و کنترل صدا را مشاهده کردیم:

 1. نمایش آلارم ها: “زنگ ساعت من برای چه ساعتی تنظیم شده است؟”
 2. ارسال پخش: “ارسال پخش”
 3. پاسخ به تماس‌ها: «پاسخ» و «رد کردن»
 4. کنترل صدا: “صدا را افزایش دهید”
 5. مکث و از سرگیری موسیقی: “مکث موسیقی”
 6. رد شدن از آهنگ‌ها: «از این آهنگ بگذر»
 7. تایمرهای مکث و ازسرگیری: “مکث تایمر”
 8. تنظیم مجدد تایمر: “بازنشانی تایمر”
 9. نمایش تایمرها: “چقدر زمان باقی مانده است؟”
 10. یادآوری: “ایجاد یک یادآور”
 11. یادداشت های خانوادگی: «یادداشت خانوادگی ایجاد کنید»

پس از پخش زنده، یک بخش “Create your own” در پایین صفحه تنظیمات عبارات سریع وجود خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی  قیمت OnePlus 10 Pro 100 دلار کاهش می یابد

پس از ضربه زدن روی «عبارت سریع سفارشی»، Google توضیح می‌دهد که چگونه «می‌توانید یک سالسا سفارشی متناسب با نیازهایتان ایجاد کنید»، که به نظر می‌رسد کمی با هدف شروع روتین‌های شما باشد. سالسا نام رمز این ویژگی است، در حالی که “چند قانون وجود دارد که مطمئن شوید اینها به خوبی کار می کنند، و در صورت وجود هر گونه مشکلی راهنمایی خواهید شد.”

با توجه به اینکه عبارت‌های سریع هنوز یک ویژگی کاملاً جدید در تنها یک نمایشگر هوشمند است، ممکن است مدتی طول بکشد تا Google قابلیت دستیار را برای اجازه دادن به موارد سفارشی گسترش دهد.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور