3 راه برای مراقبت بهتر از ذهن و بدن خود در سال 2023

برای بسیاری از مردم، ماه ژانویه مترادف با تصمیمات سال نو است. روندهای جستجوی Google این موضوع را تأیید می کند: هر ژانویه، ما شاهد افزایش در جستجوهای مربوط به ایجاد تغییرات مثبت، به ویژه در مورد سلامت و تندرستی، مانند خواب بهتر، کاهش استرس و افزایش تناسب اندام هستیم.

اگر این نوع هدف سلامتی و تندرستی را برای سال 2023 تعیین می کنید، سعی کنید آن را به یک هدف هوشمند تبدیل کنید: خاص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، مرتبط و محدود به زمان. شواهد نشان می دهد که وقتی افراد اهداف SMART را تعیین می کنند، به احتمال زیاد رفتارهای روزمره را دنبال می کنند که در طول زمان تغییر می کند. به عنوان مثال: اگر تعیین یک هدف کاملاً جدید دلهره آور است، به جای آن هدفی را برای حفظ یا توسعه روتین های سالمی که قبلا دارید، مانند پیاده روی روزانه، هر شب در ساعت معینی به خواب رفتن، مدیتیشن سه روز در نظر بگیرید. هفته یا هر روز با یکی از دوستان یا اعضای خانواده تماس بگیرید. ایده این است که هدف را دست یافتنی کنیم – A در SMART.

چیز دیگری که می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند: اندازه گیری پیشرفت خود (M در SMART). تحقیقات نشان می دهد که وقتی افراد پیشرفت و رفتار خود را زیر نظر دارند، به احتمال زیاد تغییرات را دنبال می کنند. به عنوان مثال، ردیابی فعالیت یا خواب خود با یک پوشیدنی به شما کمک می‌کند تا عواملی را که بر این جنبه‌های سلامت و تندرستی شما تأثیر می‌گذارند، درک کنید. ردیابی به شما کمک می‌کند موانع و چالش‌ها را بشناسید و راه‌های حل مشکل را برای حفظ تغییراتی که می‌خواهید ایجاد کنید، حل کنید.

مطالب پیشنهادی  از نیروگاه صنعتی تا شهر هنری شلوغ

محصولات Google مانند Pixel Watch، Fitbit و Google Nest می‌توانند کمک کنند. هر یک از این ابزارها دارای ویژگی هایی هستند که بینشی در مورد بدن و رفتار شما ارائه می دهند. این بینش‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا بفهمید چگونه می‌توانید به بهترین شکل به اهداف خود برسید و به طور کلی احساس بهتری داشته باشید. در اینجا نحوه استفاده از این ابزارها برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه در مورد سلامتی و تندرستی آمده است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور