Google Pixel Watch اکنون می‌تواند زمان سقوط شما را تشخیص دهد

آیا نگران هستید که انجام بورپی یا ضربه زدن به پیست های اسکی باعث ایجاد یک تماس اضطراری تصادفی شود؟ به لطف الگوریتم‌های یادگیری ماشینی و آزمایش‌های دقیق ما، Pixel Watch شما تفاوت بین سقوط سخت و انجام یک فعالیت بدنی شدید یا حتی بهبود سریع از یک زمین خوردن کوچک را می‌داند. حسگرها و الگوریتم‌های حرکتی می‌توانند ضربه‌های ناگهانی و واکنش‌ها و واکنش‌های غریزی بدن شما به زمین خوردن را کنترل کنند. ما این فرآیند را با استفاده از طیف گسترده‌ای از داده‌های سقوط انسان و شبیه‌سازی‌شده و دیگر الگوهای حرکتی آموزش دادیم تا به‌طور دقیق سقوط‌های واقعی را شناسایی کرده و هشدارهای نادرست احتمالی را به حداقل برسانیم.

ما همچنین این ویژگی را در برابر فعالیت‌های پرانرژی که شامل ضربه، افتادن ناگهانی یا حرکات بیش از حد بازو می‌شد، آزمایش کردیم. و ما با سرویس‌های اعزام اضطراری کار کردیم تا آزمایش کنیم که تماس‌ها بدون مشکل وصل شده و پیام‌های خودکار تا حد امکان برای همه افراد درگیر مفید است.

ما در تلاش هستیم تا محصولات و خدمات خود را برای شما بهتر کنیم. وقتی تشخیص سقوط را راه‌اندازی می‌کنید، این گزینه را نیز خواهید داشت که تنظیماتی به نام «کمک به بهبود تشخیص سقوط» تغییر دهید، جایی که ممکن است داده‌های حسگر حرکت رویدادهایی را که به‌عنوان سقوط شناسایی شده‌اند جمع‌آوری کنیم تا در آینده بهبودهایی برای این ویژگی انجام دهیم. . همچنین اگر دیگر نمی‌خواهید این ویژگی فعال باشد، می‌توانید تشخیص سقوط را در هر زمانی خاموش کنید.

برای ویژگی‌های ایمنی بیشتر که شما را ایمن و سالم نگه می‌دارد، برنامه ایمنی شخصی موجود در تلفن‌های Pixel را بررسی کنید، که شامل تشخیص تصادف خودرو و اعلان‌های پخش اضطراری است. علاوه بر این، Emergency SOS در Pixel Watch به پاسخ دهندگان اضطراری یا مخاطبین مورد اعتماد در مواقع اضطراری یا احساس ناامنی هشدار می دهد.

مطالب پیشنهادی  روش‌های جدیدی که به شما کمک می‌کنیم اطلاعات با کیفیت بالا پیدا کنید
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور