از SSL در PBN های خود استفاده نکنید مگر اینکه نیاز داشته باشید✅ https⋆ PBN LTD

بسیاری از مردم از SSL در وب سایت های PBN خود استفاده کنید زمانی که آنها نباید این کار را انجام دهند. این هوس جدید استفاده از SSL همه به وجود آمده است. صرفاً به این دلیل که گوگل گفته است که می تواند رتبه بندی را افزایش دهد. ولی استفاده از آن در سایت های PBN شما می تواند یک اشتباه بسیار بزرگ باشد!

شما به دنبال افزایش رتبه در وب سایت PBN خود نیستید. شما به دنبال عبور حداکثری لینک و اعتماد هستید! من به شما اطمینان می دهم که این هیچ ربطی به SSL ندارد. من احساس می کنم که بسیاری از مردم واقعاً با این جنبه کوچک از SEO PBN گیج می شوند!

پس دلیل اینکه همه اکنون از SSL در سایت خود استفاده می کنند چیست؟

پروتکل SSL یا https:// بسیار است بخش کوچکی از الگوریتم رتبه بندی گوگل. خودشان این را گفتند افزایش رتبه داده خواهد شد به سایت هایی که از پروتکل https:// استفاده می کنند. اما واضح است که افزایش به هر حال بسیار ناچیز است.

برای سایت های پولی، به عنوان مثال، وب سایتی که سعی می کنید رتبه بندی کنید. باید از پروتکل https استفاده کنید. این به دلایل زیادی است. اما البته این واقعیت که یک افزایش رتبه بسیار کوچک در آن وجود دارد، پس چرا که نه!

اکثر مردم برای وب سایت خود به https نیاز ندارند. مگر اینکه اطلاعات حساسی داشته باشند که ممکن است به سرقت برود. مانند فرم ورود به سیستم یا سایر انتقال اطلاعات شخصی. اما در حال حاضر کاملا طبیعی است که حتی اگر شما این را نداشته باشید. به هر حال هنوز یک گواهی SSL نصب می کنید.

پس چرا نباید همیشه از SSL در وب سایت های PBN خود استفاده کنم؟

کل ایده ایجاد یک شبکه وبلاگ خصوصی. بنابراین شما می توانید در داخل آن، به سایت پول خود، بک لینک بسازید. به رتبه بندی خود را افزایش دهد و بر جایگاه شما مسلط شود. در حالی که همیشه کنترل کامل تمام عناصر بک لینک خود را دارید. هیچ چیز بهتر از پیوندهای PBN برای انجام این کار نیست.

من قبلاً اهمیت حفظ ساختار URL اصلی را هنگام ساختن PBN خود در دامنه های منقضی شده یا حراج بیان کردم. اما من می خواهم در اینجا دوباره بر شما تأکید کنم. همانطور که فوق العاده است مهم است که حداکثر قدرت پیوند را حفظ کنید.

یکی از اولین چیزهایی که باید مراقب باشید دامنه PBN خود را آورده اید. ساختار URL است که آخرین بار روی آن بود. یا مهمتر از آن کسی که بیشترین قدرت و اعتماد را به آن دارد. این را می توان به راحتی در سئوی Majestic بررسی کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است مسیرهای مختلف دامنه خود را وارد کنید. برای مثال https://youdomain.com، http://yourdomain.com، http://www.yourdomain.com و https://www.yourdomain.com را وارد کنید. این همه آنها را بررسی می کند و می توانید ببینید که چیست قوی ترین مسیر URL برای استفاده

اگر به Majestic SEO دسترسی ندارید، می توانید از ماشین بازگشت استفاده کنید تا ساختار URL قدیمی را ببینید و با آن پیش بروید.

اهمیت استفاده از قوی ترین مسیر URL.

زیرا هدف کل شبکه وبلاگ خصوصی شماست. این است که حداکثر قدرت و اعتماد لینک را به سایتی که می خواهید رتبه بندی کنید، منتقل کنید. همیشه باید از قوی ترین مسیر URL استفاده کنید. اگر این کار را نکنید، هستید بدون هیچ دلیلی قدرت PBN خود را کاهش دهید اصلا همانطور که مطمئن هستم شما موافق خواهید بود، انجام این کار اصلاً منطقی نیست!

بنابراین با استفاده از SSL در سایت های PBN خود، زمانی که بخشی از قوی ترین مسیر URL اصلی نبود. شما به سادگی ساختار URL را تغییر خواهید داد. که منجر به چیزی بین الف خواهد شد کاهش 10 و 20 درصدی در قدرت بالقوه خود بنابراین اصلا منطقی نیست که از https:// در PBN های خود استفاده کنید مگر اینکه سایت اصلی که قبلا در آن دامنه بوده باشد. و البته بک لینک های آن هستند قبلاً به https:// اشاره می کند.

اگر شما می خواهید حداکثر توان را از PBN خود دریافت کنیدs، پس باید از شما اطمینان حاصل کنید همیشه قوی ترین مسیر URL اصلی را حفظ کنید. بنابراین تحت هیچ شرایطی نباید استفاده از SSL را اشتباه بگیرید. زیرا استفاده از آن بدون دلیل بر روی PBN های خود فقط انجام می شود آنها را ضعیف تر کند و هر چیزی را که می خواهید به دست آورید تضعیف کنید.

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.