Chromebookهای مدرسه برنامه Screencast، ناظر Cast را دریافت می‌کنند

با پایان یافتن سال تحصیلی جاری، Google با تعدادی به‌روزرسانی آموزشی در Classroom، Workspace و Chromebookها، مانند برنامه Screencast و ناظر Cast در Google TV، برای سال بعدی آماده می‌شود.

برنامه Screencast

کروم‌بوک‌ها بر اساس ابزار ضبط صفحه موجود (که در تنظیمات سریع یا از طریق میانبر صفحه‌کلید یافت می‌شود) با برنامه Screencast که اساساً یک سرویس کامل است، ساخته می‌شوند.

این برنامه دارای نماد راه‌انداز (سبز) خود است و تمام اسکرین‌کست‌های قبلی ضبط شده شما را در صفحه اصلی نشان می‌دهد. پس از ضربه زدن روی “نمایش تصویر جدید” در گوشه بالا سمت چپ، نمایشگر – همراه با چهره و صدای شما – ضبط می شود. یک ابزار نشانگر برای اشاره و برجسته کردن محتوا در حین حرکت وجود دارد.

پس از توقف پخش صفحه، Google کلمات گفتاری را رونویسی کرده و برای اشتراک‌گذاری آسان در مدرسه در Google Drive آپلود می‌کند. مشاهده یک اسکرین‌کست ویدیو را در سمت چپ و متن را نشان می‌دهد که معلمان می‌توانند آن را ویرایش و برش دهند.

بعد از اینکه ویدیوی خود را ضبط کردید، اسکرین شات ها و منابعی اضافه کنید تا محتوا را جذاب تر کنید. حتی می‌توانید با استفاده از یک صفحه لمسی یا قلم برای نمودار یا برجسته کردن مفاهیم کلیدی، روی ویدیو بکشید یا بنویسید.

Screencast برای معلمانی که برنامه های درسی تهیه می کنند مفید است، در حالی که دانش آموزان می توانند از آن برای تهیه گزارش های ویدیویی استفاده کنند. تجربه تماشا با جستجو و ترجمه رونوشت بیشتر تقویت می‌شود.

این برنامه Screencast در Chromebook با نسخه 103 عرضه می شود.

مطالب پیشنهادی  آیا طعنه هنوز گوگل را گیج می کند؟

ناظر بازیگران

ارتقای بزرگ دیگر “Cast Moderator” برای “ریخته‌گری امن و بی‌سیم” است که به طور خاص با هدف استفاده در کلاس درس انجام می‌شود. معلمان و دانش آموزان می توانند صفحه نمایش Chromebook یا مرورگر Chrome رومیزی خود را با یک دستگاه Google TV پشتیبانی شده به اشتراک بگذارند که یک کد دسترسی ایمن شش رقمی برای جلوگیری از اشتراک گذاری مختل کننده یا ناخواسته صفحه نمایش را نمایش می دهد.

مربیان همچنین می توانند هر جلسه ریخته گری را از دستگاه خود با یک برنامه آزمایشی از تابستان امسال متوقف کنند.


سایر اعلان‌ها – که قبلاً شرح داده شده بود – از رویداد The Anywhere School 2022 Google عبارتند از:

 • ویژگی‌های آینده Google Meet:
  • برای Workspace Education Plus و آموزش و ارتقای یادگیری:
   • تماشاگران پخش جریانی مستقیم می توانند به جای شرکت کنندگان در Meet در پرسش و پاسخ و نظرسنجی شرکت کنند.
   • رونویسی خودکار تماس‌های Meet مستقیماً در Google Doc.
   • پخش زنده رویدادهای عمومی مستقیماً در YouTube، که برای مجامع مدرسه و جلسات هیئت مدیره ایده آل است.
  • تصویر در تصویر
  • کنترل‌های ایمنی اضافی Meet
 • Google Classroom
  • مجموعه های تمرین
  • ادغام های شخص ثالث
   • افزونه IXL: محتوا را بر اساس سطح مهارت یا موضوع مرور کنید، سپس مهارت را قبل از پیوست کردن به تکلیف پیش‌نمایش کنید.
   • افزونه Pear Deck: با توسعه یا افزودن درس‌هایی از کتابخانه محتوای Pear Deck، تکالیف جذابی ایجاد کنید.
   • افزودنی EdPuzzle: تکالیف در کتاب نمرات Classroom ادغام می شوند و به معلمان دید دقیقی از عملکرد هر دانش آموز می دهند. برخی از انواع سؤال را می توان به طور خودکار درجه بندی کرد و معلمان می توانند قبل از بازگرداندن نمره به دانش آموزان بازخورد خود را ارائه کنند.
  • همگام سازی داده ها برای سیستم اطلاعات دانش آموزی (SIS)
مطالب پیشنهادی  500 پاسخ در Robots.txt Fetch می تواند بر نتایج غنی تأثیر بگذارد

گوگل همچنین اعلام کرد که اولویت‌بندی درخواست‌های ویژگی‌های مرتبط با Classroom مانند بهبود تجربه YouTube، صادرات نمره و اعلان‌ها:

 1. اکنون یافتن، ارزیابی و افزودن ویدیوهای YouTube به دروس خود از Classroom با تصاویر کوچکتر و امکان فیلتر کردن ویدیوها بر اساس مدت زمان آسان تر است. و هنگامی که شما یا دانش آموزانتان در حال تماشای یک ویدیو هستید، یک پخش کننده ویدیویی بزرگتر را مشاهده خواهید کرد.
 2. ما پیام‌های اقدام‌محور را اضافه کرده‌ایم که معلمان را هنگام همگام‌سازی نمرات با SIS خود راهنمایی می‌کند.
 3. ایمیل‌های اعلان ما به‌روزرسانی می‌شوند، بنابراین معلمان و دانش‌آموزان می‌توانند به سرعت ایمیل‌ها را اسکن کرده و اطلاعات کلیدی را پیدا کنند. در اواخر امسال، معلمان حتی می‌توانند از طریق اعلان‌های ایمیلشان در جی‌میل به دانش‌آموزان پاسخ دهند. و برای کسانی از شما که از طریق دستگاه همراه خود به Google Classroom دسترسی دارند، ما عملکرد تنظیمات ایمیل را اضافه می کنیم – به طوری که همه اکنون می توانند تنظیمات اعلان را هم برای ایمیل و هم برای اعلان های فشاری انجام دهند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور