ویژگی های جدید برای دانش آموزان و مربیان

ایمن نگه داشتن Chromebook با کنترل‌های سرپرست بیشتر

ابزارهای مدیریت دستگاه در کنسول Google Admin اکنون به مدیران کنترل بیشتری می‌دهد تا نحوه و زمان دسترسی گروه‌های دانش‌آموزان و مربیان به سایت‌ها، برنامه‌ها و موارد دیگر را سفارشی کنند. کنترل‌های داده ChromeOS اکنون در دسترس مدیران است، بنابراین می‌توانید قوانینی را برای جلوگیری از کپی و جای‌گذاری از وب‌سایت‌های خاص (از جمله محتوای ایجاد شده توسط ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی)، ضبط صفحه، اشتراک‌گذاری صفحه و چاپ تنظیم کنید. مدیران فناوری اطلاعات می توانند یک استراتژی حفاظت از اطلاعات با قوانین مبتنی بر منبع داده، مقصد و دسترسی کاربر ایجاد کنند.

در اواخر امسال، کاربران قادر خواهند بود تنظیمات دوربین و میکروفون خود را در سراسر سیستم عامل در یک مکان مدیریت کنند. به این ترتیب، زمانی که کاربران می‌خواهند از بی‌صدا بودن آن‌ها مطمئن شوند، فقط یک کلیک طول می‌کشد تا دوربین یا میکروفون خود را کاملاً خاموش کنند.

ما همچنین مجموعه گسترده‌ای از قابلیت‌ها را برای امنیت بیشتر در دستگاه‌های Chromebook اعلام می‌کنیم. ما با رهبران صنعت CrowdStrike، Palo Alto Networks و Netskope از طریق رابط امنیت بینش و گزارش و رابط هویت و دسترسی همکاری می کنیم. از طریق ادغام با رابط XDR، مشتریان CrowdStrike اکنون می‌توانند تهدیدات دستگاه‌های ChromeOS خود را در پلتفرم CrowdStrike Falcon نظارت کنند. این امر باعث می‌شود مدیران بتوانند به راحتی و سریع مشخصات ریسک ناوگان دستگاه خود را در یک کنسول فرمان واحد و یکپارچه ارزیابی کنند. ثبت نام کنید تا امروز آن را امتحان کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  گرد هم آوردن دو تیم کلاس جهانی هوش مصنوعی