تجربیات جدید بین دستگاهی و رویکرد ما برای بهتر شدن با هم

این تجربه‌های رسانه‌ای، نمونه‌های عالی از نحوه ساخت Android برای فعال کردن تجربه‌های بین دستگاهی، در کنار سیستم‌عامل‌هایی مانند ChromeOS هستند. ابتدا با اصول ما شروع می شود: Android و Chrome OS هر دو به گونه ای ساخته شده اند که انعطاف پذیر، باز و قادر به کار یکپارچه با هم باشند. و با پشته فناوری سه لایه Android که نزدیک بودن شما به دستگاه دیگر و زمینه استفاده از آن را تشخیص می دهد، ادامه می یابد تا سطح جدیدی از راحتی و سهولت استفاده را برای شما به ارمغان بیاورد. لایه اول با فناوری های بی سیم مانند بلوتوث کم انرژی، Wi-Fi و باند فوق العاده (UWB) تشخیص می دهد که چه دستگاه هایی از نظر فیزیکی نزدیک هستند. لایه دوم، قابلیت‌های کشف دستگاه نزدیک و قابلیت‌های آگاه از زمینه است که مشخص می‌کند بر اساس فعالیت فعلی‌تان از کدام دستگاه ممکن است بخواهید استفاده کنید. در نهایت، لایه سوم اقدامات را بر اساس نحوه تعامل شما با دستگاه های خود با هوش متقابل دستگاه می فهمد و تنظیم می کند.

برای آسان‌تر و ساده‌تر کردن استفاده از چندین دستگاه، ویژگی‌هایی مانند جفت سریع، اشتراک‌گذاری در اطراف و Chromecast داخلی را اضافه کرده‌ایم. ما بر اساس تاریخچه طولانی شخصی سازی و هوشمندی Android ایجاد کرده ایم تا تجربیات مناسب تری را بر اساس ترجیحات شما ایجاد کنیم، از جابجایی صدا تا کپی و جایگذاری بین دستگاه های شما. و ما اطمینان می‌دهیم که شرکای ما با استفاده از کیت توسعه ما می‌توانند به راحتی این تجربیات را به محصولات خود بیاورند.

فناوری که ما برای کارکردن دستگاه‌های شما با یکدیگر استفاده می‌کنیم، با حفظ حریم خصوصی و امنیت در قلب ساخته شده است. کنترل داده‌های خود، از جمله داده‌های مکان، در دست شماست. برای مثال، با Nearby Share، دید دستگاه را روی خصوصی تنظیم می‌کنیم، و امکان تغییر نمایان بودن را برای همه، همه مخاطبین یا فقط دستگاه‌های خودتان ارائه می‌کنیم.

امیدواریم شما را در نمایشگاه CES این هفته در غرفه خود در Central Plaza-1 ببینیم، جایی که نحوه مدیریت پشته فناوری ما را آسان‌تر می‌کند و رسانه‌ها و تجربیات دیگر را با شما در دستگاه‌هایتان به ارمغان می‌آورد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور