آیا می توانید بدون بک لینک در گوگل رتبه بندی کنید؟

آخرین به روز رسانی در 18 مه 2022.

👉 در این ویدیوی سئوی متداول سریع سئو، با دیدگاه ها و نظرات اولگا در مورد اینکه آیا می توانید بدون بک لینک در گوگل رتبه بندی کنید، آشنا خواهید شد.

آیا می توانید بدون بک لینک رتبه بندی کنید؟ آیا نمی دانید که آیا می توان مقالات خود را بدون دریافت بک لینک رتبه بندی کرد؟

اگر شما یک مبتدی سئو هستید، احتمالاً سوالات مشابه زیادی در مورد سئو دارید. و من اینجا هستم تا به شما در پاسخ به این سوالات کمک کنم.

ویدیوی زیر را ببینید و یادداشت های من را بخوانید.

آیا می توانید بدون بک لینک رتبه بندی کنید

خبرنامه سئو از #SEOSLY

خبرنامه سئو

آیا می توانید بدون بک لینک در گوگل رتبه بندی کنید؟ [Video]

نکات کلیدی در مورد رتبه بندی در گوگل بدون بک لینک

  • بله، شما می توانید بدون بک لینک برای صدها، هزاران یا حتی میلیون ها کلمه کلیدی در گوگل رتبه بندی کنید.
  • کلمات کلیدی طولانی و کم رقابت (مثلاً کلمات کلیدی در قالب سوالاتی مانند موضوع این مقاله) معمولاً می توانند بدون بک لینک رتبه بندی شوند.
  • اگر مقاله شما با هدف موضوع/کلمه کلیدی معین مطابقت نداشته باشد رتبه بندی نخواهد شد. حتی بک لینک نیز بعید است که کمک کند.
  • با کلمات کلیدی با رقابت بالا که سایت های معتبر رتبه بندی می کنند، احتمالاً به بک لینک نیز نیاز خواهید داشت.
  • همیشه آنالیز کنید که سایت ها برای یک کلمه کلیدی معین رتبه بندی می کنند تا به دقت ارزیابی کنید که آیا می توانید برای این عبارات نیز رتبه بندی کنید یا خیر.
  • مانند همه چیز در سئو، پاسخ نهایی این است که بستگی دارد. این به عواملی مانند موضوع/کلمه کلیدی، رقابت آن، کیفیت محتوای شما، هدف جستجو، اعتبار سایت شما و موارد دیگر بستگی دارد.
مطالب پیشنهادی  آیا می توانم از کنسول جستجوی گوگل برای تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنم؟

❓سوال خود را به سوالات متداول SEO در SEOSLY ارسال کنید

آیا سوالی در مورد سئو دارید که می خواهید اولگا به آن پاسخ دهد؟ در صورت تمایل آن را به [email protected] ارسال کنید. با تشکر!

در سوالات متداول سئو بخش جدیدی از SEOSLY با هدف پاسخگویی به سوالات متداول در مورد سئو. اولگا شخصا به هر سوال پاسخ می دهد و دیدگاه و تفسیر منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. این مقالات سریع و کامل هستند تا بتوانید دانش لازم را در کمترین زمان جذب کنید. برخی یا همه مقالات به زودی ویدیو نیز به آنها اضافه می شود.

مقالات دیگری که شما نیز دوست دارید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور