آکادمی رشد Google برای امنیت سایبری اکنون برای برنامه ها باز است

در محیط محاسباتی در حال تکامل سال 2023، سیستم‌های دیجیتال تنها به اندازه ضعیف‌ترین پیوندشان امن هستند.

به همین دلیل است که در مکالمات اخیر از بروکسل تا کاتوویتس، تعهد خود را نسبت به انعطاف‌پذیری دیجیتال اروپا اعلام کرده‌ایم و امنیت سایبری را به عنوان یک ورزش تیمی توصیف کرده‌ایم. وقتی با هم کار می‌کنیم، بهترین شیوه‌هایی را که به نفع همه است، بالا می‌بریم.

بنابراین، ما خوشحالیم که اعلام کنیم برنامه های کاربردی برای Google for Startups Growth Academy: برنامه امنیت سایبری اکنون باز است. این برنامه سه ماهه که پاییز گذشته در مادرید اعلام شد، در آوریل آغاز می‌شود و استارت‌آپ‌های پیشرو امنیت سایبری اروپایی را به بهترین‌های گوگل معرفی می‌کند.

استارت‌آپ‌های منتخب، از سطح اولیه تا سری A، در کارگاه‌هایی شرکت می‌کنند که توسط ترکیبی از Google و متخصصان صنعت برگزار می‌شود، راهنمایی‌های اختصاصی در مورد استراتژی، فروش و مشارکت‌ها دریافت خواهند کرد – از جمله از مدیران Google در VirusTotal و Mandiant، و سایر برجسته‌های اروپایی. شرکت‌ها و با دیگر کارآفرینان متمرکز بر امنیت سایبری ارتباط برقرار کنید.

این برنامه حول محور سه لحظه حضوری در اروپا ساخته می‌شود، از جمله در مالاگا، مرکز جدید مهندسی ایمنی Google برای تحقیقات مشترک در مورد تهدیدهای پیشرفته که امسال افتتاح می‌شود. این به طور خاص برای شرکت های اروپایی که به دنبال مقیاس بین المللی هستند، طراحی شده است و بر عنصر امنیت سایبری – پیشگیری، حفاظت، و تحقیق، یا تجزیه و تحلیل تهدید و به اشتراک گذاری تهدید متمرکز هستند. معیارها در وب سایت برنامه ذکر شده است.

ما مشتاقانه منتظر دریافت برنامه های کاربردی شما و حمایت از نسل بعدی مبتکران داخلی هستیم تا بتوانیم با هم در آینده ای اروپایی انعطاف پذیرتر سرمایه گذاری کنیم.