Boosteroid در ایالات متحده فرود می آید و Xbox حتی بیشتر گسترش می یابد

به نظر می رسد در این بخش از سال، شرکت های بازی های ابری شروع به گسترش در قلمروهای جدید می کنند. Boosteroid، یک سرویس پخش بازی اروپایی، بالاخره راه خود را پیدا کرد و سرورهایی را در ایالات متحده برای بسیاری از کاربران نصب کرد تا از آن لذت ببرند. علاوه بر این، Xbox Cloud Gaming با Game Pass راه خود را در جنوب خط استوا به نیوزلند و آرژانتین می‌پیوندد.

پهنای باند نگاه هفتگی 9to5Google به بازار بازی های ابری فراتر از پلتفرم Stadia گوگل است. هر جمعه، ما به بزرگ‌ترین اخبار مربوط به سرویس‌هایی مانند Nvidia GeForce Now، Amazon Luna، PlayStation Now، و Xbox Game Pass نگاهی می‌اندازیم. هر هفته برگردید، و فراموش نکنید که چک کنید Stadia Changelog، جمع بندی هفتگی ما از همه چیز جدید در Stadia.

بوستروئید در ایالات متحده فرود آمد

تا همین اواخر، Boosteroid یک سرویس پخش بازی به خوبی مستقر در اروپا با مرکز تحقیق و توسعه در اوکراین و مراکزی در سراسر رومانی، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و چندین کشور دیگر بود. در حالی که اکثر کاربران این شرکت از رایانه شخصی بازی می کنند، این سرویس به کاربران اجازه می دهد از ویندوز، مک، اندروید، کروم او اس، iOS و حتی لینوکس بازی کنند.

درست در چند هفته گذشته، این شرکت پر رونق استریم بازی، چکمه‌های خود را در ایالات متحده راه‌اندازی و نهایی کرده است و آنچه را که این سرویس امیدوار است کاربران بیشتری را به پایگاه بازیکنان خود اضافه کند. با توجه به Boosteroid، شش مرکز داده جدید در ایالات متحده ایجاد شده است که کاربران در ایالات متحده و کانادا می توانند بازی های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین بازی کنند. این در سال 2021 با هدف پایان سال اعلام شد. البته از آن زمان تاکنون موانع زیادی وجود داشته است و ما فقط هیجان زده ایم که سرویس جدیدی را آماده پخش می کنیم.

ما هنوز این فرصت را نداشته ایم که سرورهای ایالات متحده Boosteroid را برای خودمان امتحان کنیم، اما قصد داریم خیلی زود بنشینیم و با آن بازی کنیم.

ایکس باکس به سمت جنوب به آرژانتین و نیوزلند می رود

Xbox Game Pass Ultimate یک ردیف رو به رشد از خدمات بازی موفق است. بخش Xbox مایکروسافت به طور مداوم عناوین جدید و هیجان انگیز را برای کاربرانی که مشترک Xbox Game Pass بسیار مقرون به صرفه هستند آورده است. اکنون، این تیم قصد دارد Xbox Game Pass Ultimate را برای کاربران نیوزلند و آرژانتین بیاورد، جایی که تقاضا ظاهراً بسیار زیاد است.

کاربران این مناطق از دیروز در دسترس بودن Xbox Game Pass (بتا) را مشاهده خواهند کرد، به این معنی که هر کسی می تواند مشترک Xbox Game Pass Ultimate شود و به انبوهی از بازی های مبتنی بر ابری که Xbox ارائه می دهد دسترسی داشته باشد. افرادی که عضویت ندارند نیز می‌توانند از بازی رایگان بازی Fortnite در بازی Xbox Cloud استفاده کنند.

طبق گفته ایکس باکس، کاربران اینجا همچنین می‌توانند به برنامه آینده ایکس باکس سامسونگ برای بازی‌های ابری ساده‌تر در تلویزیون‌های هوشمند خود دسترسی پیدا کنند. این ویژگی احتمالاً همزمان با ایالات متحده و سایر مناطقی که برنامه سامسونگ ایکس باکس را مشاهده می کنند، عرضه خواهد شد.

علاوه بر این، ایکس باکس همچنین در حال بازسازی آزمایشگاه طراحی Xbox با رنگ های جدید برای کنترلرها و همچنین در دسترس بودن در 11 کشور جدید است:

 • استرالیا
 • نیوزلند
 • ژاپن
 • کشور کره
 • سنگاپور
 • جمهوری چک
 • یونان
 • مجارستان
 • نروژ
 • اسلواکی
 • سوئیس
 • تایوان (به زودی)

GeForce Now Mass Effect Legendary Edition را دریافت می کند

تاثیر عمده طرفداران آنچه GeForce Now این هفته ارائه می دهد را دوست خواهند داشت. Mass Effect Legendary Edition راه خود را به سرویس ابری NVIDIA برای کسانی که بازی را خریداری کرده اند، باز کرده است. از سوی دیگر، اگر احساس یک ماجراجویی فضایی پر اکشن ندارید، می‌توانید نسخه ابری را نیز در اختیار داشته باشید. طول می کشد دو، یک بازی دوست داشتنی که در آن دو انسان به عروسک تبدیل می شوند و در یک ماجراجویی احساسی قرار می گیرند.

آن‌ها در حال حاضر و همچنین چند مورد دیگر در دسترس هستند:

Resident Evil 2 و 3 در آمازون لونا راه اندازی شد

هفته گذشته بدون تاریخ انتشار اعلام شد، Resident Evil 3 راه خود را به آمازون لونا رسانده است. این عنوان استرس زا در کانال Luna+ موجود است. لونا هم قول داد Resident Evil 2 این ماه می آید و همینطور بوده است. هر دو عنوان در حال حاضر در دسترس هستند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: