Tides of Time، Klocki، Vengeance RPG و موارد دیگر

اکنون زمان جمع‌آوری بهترین برنامه‌های اندرویدی روز سه‌شنبه است که اکنون به افت قیمت قابل توجه گلکسی تب A7 لایت سامسونگ و همچنین هدفون‌های Jabra Elite 7 Pro/ANC با دستیار Google و حتی بیشتر از اینجا می‌پیوندند. مجموعه تخفیف‌های نرم‌افزار امروزی شامل معاملات Tides of Time، Klocki، Vengeance RPG، Notes، Toby: The Secret Mine و موارد دیگر می‌شود. برای اطلاع از بهترین تخفیف های امروزی اپلیکیشن اندروید به پایین سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزاری اندروید امروز با کاهش قیمت قابل توجه گلکسی تب A7 لایت سامسونگ با کمترین قیمتی که ردیابی کرده ایم 1 دلار است. فقط مطمئن شوید که از این پیشنهاد برای هدفون های مجهز به دستیار Google Jabra Elite 7 Pro/ANC در کنار تلویزیون های اندرویدی 1080p سری A4 هایسنس، بازگشت به سطح پایین آمازون با SSD قابل حمل 2000 مگابایت بر ثانیه کینگستون و هر چیزی که در گوشی هوشمند ما وجود دارد، استفاده کنید. گردآوری لوازم جانبی

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Tides of Time:

Tides of Time یک بازی طراحی کارت برای دو بازیکن است که در سه دور انجام می شود. در نوبت خود، یک کارت از کارت هایی که در دست دارید انتخاب کنید، سپس دست خود را به حریف خود بدهید. هر کارت یکی از پنج مورد و یک هدف امتیازدهی است. پس از برداشتن همه کارت ها، بازیکنان امتیازات خود را بر اساس کارت های پیش نویس محاسبه می کنند. در بین راندها، یک کارت را برای نگهداری در دورهای بعدی و یک کارت را برای حذف از بازی انتخاب خواهید کرد. پس از سه دور، بازیکنی که بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده است!


برای دریافت آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!