معاملات روز برنامه Android: LIMBO و موارد دیگر

همه مهم‌ترین معاملات دوشنبه در بازی‌ها و برنامه‌های اندروید اکنون به‌خوبی از گوگل پلی حذف می‌شوند. معاملات نرم‌افزاری به کاهش قیمت‌های عمده در سیستم روتر Google Nest Wifi و OnePlus 9 5G می‌پیوندند، اما در حال حاضر همه چیز به برنامه‌ها مربوط می‌شود. مجموعه ما با عناوینی مانند Earthlings Beware!، Solar 2، LIMBO، WiFi Thief Detector Pro، Geometry PRO، مدیر برنامه پیش‌فرض، و موارد دیگر سرلوحه قرار دارد. برای مشاهده دقیق همه بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزاری سازگار با اندروید امروز توسط این سیستم روتر Wifi Google Nest با حداقل 125 دلار در کنار عملکرد بلندگوی داخلی دستیار، صرفه جویی می شود. در بخش گوشی، OnePlus 9 5G اکنون به کمترین حد خود در تاریخ می رسد. 229 دلار تخفیف نرخ رفتن فقط مطمئن شوید که از فروش لوازم جانبی Android Anker که اکنون از آن شروع شده است، استفاده کنید 17 دلار و همچنین هر چیز دیگری در جمع بندی لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد LIMBO:

Limbo یک ماجراجویی مستقل برنده جایزه است که به دلیل طراحی پازل جذاب و صدا و تصاویر فراگیرش مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. فضاهای تاریک و مه آلود و روایت ترسناک آن برای همیشه با شما خواهد ماند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  شایعه شده است که پیکسل تاشو از دوربین نمایش داخلی رد می شود