اعلان تست Airbnb به گوشی های اندرویدی در سراسر جهان می رسد

اگر امروز صبح با یک اعلان آزمایشی عجیب از Airbnb از خواب بیدار شدید، تنها نیستید…

در ساعات اولیه صبح 17 آگوست، برنامه Airbnb برای اندروید یک اعلان آزمایشی برای کاربرانی که برنامه را نصب کرده بودند ارسال کرد. خود اعلان به سادگی «تست برنامه‌نویس» را می‌خواند و هیچ هدف واقعی نداشت. در واقع، با کلیک بر روی اعلان به سادگی برنامه Airbnb در صفحه اصلی آن باز می شود.

از جانب ظاهر آن، اعلان به طور گسترده ارسال شد، به هر کس که برنامه Airbnb را روی اندروید در سراسر جهان نصب کرده بود.

اینجا چه اتفاقی افتاد؟

به احتمال زیاد، این یک اشتباه ساده بود. بسیاری حدس می زنند که یک توسعه دهنده به طور تصادفی از اعتبارنامه اشتباهی هنگام آزمایش چیزی در برنامه استفاده کرده و این اعلان را به نسخه تولیدی برنامه ارسال کرده است. به نظر می رسد یک نظریه کاملاً قابل قبول است و، هی، حداقل “آزمون” به وضوح کار می کند!

اگر به تازگی با این اعلان در تلفن خود بیدار می شوید، بخندید و ادامه دهید. این یک اشتباه خنده دار است، اما اشتباهی که در پایان روز هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

در همین حال، Airbnb امروز ابزار جدیدی را برای اجاره‌های خود معرفی کرد که به شناسایی کاربرانی که در معرض خطر برگزاری مهمانی در اجاره‌ها هستند و ایجاد سردرد برای میزبانان کمک می‌کند، کمک می‌کند. ابزارهای جدید به‌طور خودکار این کاربران را به سمت اتاق‌ها یا هتل‌ها سوق می‌دهند، جایی که میزبان به احتمال زیاد در نزدیکی آن‌ها قرار دارد، نه خانه‌های شخصی. 9to5Mac گزارش کامل را دارد

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: