Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4: سوالات متداول

سامسونگ اخیراً از نسل چهارم گوشی‌های هوشمند تاشو خود در گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 رونمایی کرده است – در اینجا برخی از بزرگترین سؤالات پیرامون این دو دستگاه وجود دارد.

برای یادآوری، Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 بخشی از نسل چهارم گوشی های هوشمند تاشو سامسونگ هستند. از بزرگترین تغییرات در هر دو دستگاه می توان به دوربین های بهبود یافته، سخت افزار پیشرفته و طراحی لولای جدید نازک تر، کوچکتر و سبک تر اشاره کرد.

هیچ یک از این گوشی ها ارتقاء بزرگی ندارند، اما در مسیر درست قدم برمی دارند.

به عنوان مثال، گلکسی زد فلیپ 4 دارای باتری 400 میلی آمپر ساعتی بزرگتر است و ما بسیار هیجان زده هستیم که آن را به سرعت انجام دهیم. در همین حال، Galaxy Z Fold 4 دارای صفحه نمایش گسترده تر، نوار وظیفه اندروید 12L و دوربین 50 مگاپیکسلی است که من شخصاً از دیدن آن در مقایسه با پیکسل 6 پرو هیجان زده هستم.

چیزهای بیشتری وجود دارد که می توانید از طریق پوشش کامل ما درباره این دستگاه ها بیاموزید:

سوالات متداول Samsung Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4

در زیر لیستی از سوالات متداول در مورد گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 را داریم، اما اگر چیزی هست که هنوز می‌خواهید بدانید، در زیر نظر خود را بنویسید!

آیا قاب های Galaxy Z Flip 3 روی Galaxy Z Flip 4 قرار می گیرند؟

گلکسی زد فلیپ 3 و زد فلیپ 4 سامسونگ دارای ابعادی مشابه، اما نه یکسان هستند. با این حال، قاب Galaxy Z Flip 3 انجام دادن در Flip 4 مناسب است، فقط با کمی اتاق تکان دادن. ما خرید یک قاب Flip 3 قدیمی را برای مدل جدید توصیه نمی‌کنیم، اما اگر از یکی به دیگری ارتقا می‌دهید، احتمالاً قاب‌های موجود شما مناسب خواهند بود.

چه چیزی Galaxy Z Fold 4 را با Fold 3 متفاوت می کند؟

بزرگترین تفاوت بین گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فولد 4 به سه قسمت اصلی باز می گردد. Fold 4 دارای دوربین عقب 50 مگاپیکسلی بهتر و همچنین دوربین تله فوتو 3x است. چین و چروک نمایشگر نیز کمی کمتر به چشم می خورد. و در نهایت، نسبت ابعاد وسیع تری به نمایشگرهای داخلی و خارجی نیز وجود دارد. Fold 4 همچنین با اندروید 12L و بهبودهای آن برای نمایشگرهای بزرگ عرضه می شود. تغییر دیگری که بین این دو خواهید یافت، وزن است، با لولای جدید روی Fold 4 که دستگاه را به طور قابل توجهی سبک تر از مدل قبلی خود می کند.

چه چیزی Galaxy Z Flip 4 را با Flip 3 متفاوت می کند؟

گلکسی زد فلیپ 4 چه چیز جدیدی دارد؟ بزرگترین تفاوت این است که گلکسی زد فلیپ 4 باتری بسیار بزرگ تری با ظرفیت 3700 میلی آمپر ساعت دارد که نسبت به باتری 3300 میلی آمپر ساعتی در فلیپ 3 که متوجه شدیم آب کافی برای دوام یک روز کامل ندارد، بیشتر است. Flip 4 همچنین دارای یک دوربین و صفحه نمایش پوششی کمی بهبود یافته است، به همراه برخی تغییرات سخت افزاری جزئی در سراسر آن.

گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 چه زمانی عرضه می شوند؟

سامسونگ گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 را به طور رسمی در تاریخ 26 آگوست عرضه خواهد کرد، اما اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس هستند.

آیا گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 بادوام هستند؟

اسمارت فون های تاشو به شکننده بودن شهرت دارند، اما لزوماً اینطور نیست. سامسونگ از موادی مانند آلومینیوم تقویت شده، گوریلا گلس Victus+ و موارد دیگر برای ایمن نگه داشتن گوشی ها استفاده می کند. اما این شیشه بسیار نازک است که نمایشگرهای داخلی گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 را می پوشاند که باعث نگرانی می شود، زیرا در مقایسه با سایر عناصر، دوام کمتری دارند. به همین دلیل است که داشتن گزینه بیمه ای مانند Samsung Care+ بسیار مهم است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: