یک سال حرکت انرژی پاک در اروپا

هرگز نیاز مبرمی به انتقال از سوخت های فسیلی گران قیمت به منابع انرژی بدون کربن وجود نداشته است. مردم سراسر اروپا در مورد تامین انرژی احساس عدم اطمینان می کنند – و نگرانی برای محیط زیست به درستی هرگز بالاتر از این نبوده است.

در Google، ما متعهد هستیم که شریک مفیدی باشیم و راه‌هایی را بیابیم که بتوانیم تأثیری معنادار و مقیاس‌پذیر داشته باشیم. این بدان معناست که نه تنها تا سال 2030 به هدف خودمان برای کار با انرژی بدون کربن در شبانه روز دست یابیم – بلکه به ایجاد شبکه های برق سبزتر و انعطاف پذیرتر در مناطقی که در آن کار می کنیم کمک می کنیم و به سایر مشاغل، مردم و دولت ها کمک می کنیم تا انتشار گازهای گلخانه ای خود را کاهش دهند. ، هم.

ابر تمیزتر در اسپانیا و بریتانیا

امروز، ما خوشحالیم که اعلام کنیم که در بریتانیا و اسپانیا، مناطق ابری و دفاتر ما در مسیری هستند که به لطف دو پروژه جدید انرژی پاک که انرژی پاک بیشتری را به ارمغان می‌آورند، با ۹۰ درصد انرژی بدون کربن یا نزدیک به آن در سال ۲۰۲۵ کار می‌کنند. به شبکه

از سال 2017، ما سالانه 100% مصرف برق خود را با انرژی های تجدیدپذیر مطابقت داده ایم – اما این فراتر می رود و اجازه می دهد برق مصرف شده توسط مناطق ابری و دفاتر گوگل در بریتانیا و اسپانیا با برق محلی و بدون کربن مطابقت داشته باشد. منابع انرژی به صورت ساعتی

این اعلام نتیجه اولین قراردادهای خرید برق بلندمدت ما (“PPAs») در اسپانیا و بریتانیا است: 100 مگاوات باد دریایی از ENGIE در بریتانیا، و 149 مگاوات انرژی خورشیدی از ib vogt در اسپانیا. .

مطالب پیشنهادی  داخل فضای اداری جدید و قابل دسترس Google Korea

این قراردادها با حمایت از ساخت مزارع جدید بادی و خورشیدی، انرژی پاک جدیدی را به شبکه های برق ملی مربوطه خود اضافه می کنند. آنها همچنین کمک می‌کنند تا بریتانیا و اسپانیا را به‌عنوان دو مورد از تمیزترین مناطق ابری ما نه تنها در اروپا، بلکه در جهان تبدیل کنند و به فنلاند، آیووا، مونترال، اورگان و تورنتو به‌عنوان مناطقی که در یا نزدیک به 90 درصد CFE کار می‌کنند، بپیوندند.

این به ویژه هیجان انگیز است و به ما امکان می دهد به شرکت ها، دولت ها و سایر سازمان ها کمک کنیم تا با استفاده از Google Cloud عملیات خود را به روشی پایدار به صورت دیجیتالی تغییر دهند. مشتریان Cloud خارج از بریتانیا و اسپانیا نیز می‌توانند با استفاده از ابزار انتخاب منطقه ما برای اجرای بارهای کاری خود از هر یک از مناطق سبز ما (از جمله اسپانیا و بریتانیا) سود ببرند.

برای مشتریانی مانند Rightmove، کاهش تاثیر کربن زیرساخت دیجیتال آنها یک هدف پایداری مهم برای شرکت است. تعهد Google Cloud به کربن زدایی کامل عملیات خود، عامل مهمی در تصمیم ما برای انتقال خدمات به پلتفرم بود، زیرا با اهداف خود ما برای کاهش انتشار کربن ما همسو می شود. اندرو تیت، رئیس عملیات فناوری در Rightmove گفت: این اعلامیه تلاشی را که آنها برای رسیدن به هدف خود انجام می دهند و به نوبه خود به ما در سفر خالص صفر کمک می کنند، نشان می دهد.

خاویر رودریگز سولر، رئیس جهانی پایداری موسسه بانکی پیشرو BBVA اسپانیا، گفت: “ما از این پروژه انرژی تجدیدپذیر اضافی و رویکرد کلی انرژی بدون کربن گوگل استقبال می کنیم.” برای BBVA، استفاده از منطقه Google Cloud در مادرید با کاهش ردپای کربن در عملیات IT ما همراه است و از مسیر ما به سمت پایداری پشتیبانی می‌کند.”

مطالب پیشنهادی  نکات سازماندهی صندوق ورودی جیمیل برای مدیریت درهم ریختگی ایمیل

آینده ای بدون کربن در اروپا و فراتر از آن

این نقاط عطف جدید نشان‌دهنده پیشرفت مداوم به سمت هدف ما برای کار با انرژی 24 ساعته بدون کربن تا سال 2030 است، که تضمین می‌کند هر ایمیلی که از طریق Gmail ارسال می‌کنید، هر سؤالی که از جستجوی Google می‌پرسید و هر ویدیوی YouTube که تماشا می‌کنید توسط مراکز داده پشتیبانی می‌شود. که در آن انرژی به صورت ساعتی با منابع محلی و بدون کربن مطابقت دارد.

از زمانی که خرید انرژی های تجدیدپذیر را در سال 2010 آغاز کردیم، بیش از 25 قرارداد بادی و خورشیدی در اروپا برای خرید نزدیک به 2.5 گیگاوات انرژی تجدیدپذیر – معادل نزدیک به 7.5 میلیون پنل خورشیدی امضا کردیم.

امسال چراغ‌ها را در پروژه‌های جدید انرژی پاک در سه کشور اروپایی روشن کردیم، از جمله اولین پروژه باتری در نوع خود در بلژیک، پروژه‌های خورشیدی در دانمارک و پروژه‌های بادی در فنلاند. ما تحقیقاتی از دانشگاه فنی برلین را دیده‌ایم که بر تأثیری که اهداف انرژی بدون کربن 24 ساعته می‌تواند بر کربن‌زدایی و ایجاد یک شبکه انعطاف‌پذیرتر داشته باشد، تأکید می‌کند. و، همین ماه گذشته، ما اعلام کردیم که گوگل با C40 Cities، یک شبکه جهانی از شهرداران که اقدامی فوری برای مقابله با بحران آب و هوا انجام می‌دهند، به نیروها می‌پیوندد تا یک برنامه جدید راه‌اندازی کند. انرژی 24 ساعته بدون کربن برای شهرها برنامه ای که از شهرهایی مانند کپنهاگ، لندن و پاریس برای توسعه و آزمایش رویکردهای مقیاس پذیر برای کربن زدایی مصرف انرژی شهری حمایت می کند.

مطالب پیشنهادی  ویژگی های جدید Google Workspace برای صفحه نمایش های بزرگتر اندروید

درباره تعهد انرژی بدون کربن 24 ساعته Google و نحوه هدف ما برای دستیابی به آینده انرژی پاک تر برای همه بیشتر بیاموزید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور