7 مورد برتر از موارد تجزیه و تحلیل پیش بینی در بهداشت و درمان استفاده کنید

تصویر
عکس پروفایل ITRex Hacker Noon

@itrexITRex

توسعه و مشاوره فناوری نوظهور: هوش مصنوعی. تجزیه و تحلیل پیشرفته فراگیری ماشین. اطلاعات بزرگ. ابر

باب ادواردز ، یکی از خبره ترین روزنامه نگاران آمریکایی گفت: “من هرگز نتوانسته ام آینده چیزی را پیش بینی کنم”.

حتی اگر این نقل قول برای اکثر افراد خوب باشد ، حوزه تجزیه و تحلیل در حال پیشرفت است و فرصتی عالی برای بررسی برخی وقایع آینده را فراهم می کند. در نتیجه ، سازمان های مراقبت های بهداشتی در حال جستجو برای ارائه دهندگان خدمات تجزیه و تحلیل داده ها برای ایجاد راه حل هایی هستند که به آنها کمک کند هزینه ها را کاهش دهند ، از دارایی داده های خود محافظت کنند و درمان های متناسب با بیماران خاص را انجام دهند.

بنابراین ، دقیقاً تجزیه و تحلیل های پیش بینی کننده چگونه به مراقبت های بهداشتی کمک می کنند؟ بیمارستان ها هنگام استفاده از چنین ابزاری با کدام خطرات روبرو هستند؟ به خواندن این مقاله ادامه دهید تا بدانید کدام نوع از رویدادها تجزیه و تحلیل پیش بینی شده را می توان با اطمینان پیش بینی کرد.

تجزیه و تحلیل پیش بینی در مراقبت های بهداشتی چیست؟

به گفته Deloitte ، تجزیه و تحلیل پیش بینی را می توان شاخه ای از تجزیه و تحلیل پیشرفته توصیف شده برای پیش بینی فعالیت های ناشناخته آینده توصیف کرد.

برخلاف رویکردهای سنتی تجزیه و تحلیل که به سادگی اطلاعات پردازش شده از گذشته را ارائه می دهند ، تجزیه و تحلیل پیش بینی با استفاده از داده های تاریخی و زمان واقعی وقایع آینده و شناسایی روند مراقبت از بیمار است. برای رسیدن به این ، تجزیه و تحلیل پیش بینی …