3 راه برای مقابله با چالش های آب در هند

در سال 2021، ما هدف نظارت بر آب خود را اعلام کردیم که تا سال 2030 به طور متوسط ​​120٪ از آبی را که در دفاتر و مراکز داده خود مصرف می کنیم دوباره پر کنیم. همچنین متعهد شدیم که از امنیت آب در جوامعی که در آن فعالیت می کنیم حمایت کنیم. امروز، در روز جهانی آب، به‌روزرسانی‌هایی را در مورد سه مشارکت به اشتراک می‌گذاریم که به رفع کمبود آب و چالش‌های دسترسی در حوضه‌هایی که در آن فعالیت می‌کنیم در هند، که با برخی از سخت‌ترین چالش‌های آب در جهان مواجه است، کمک می‌کند.

هند با تنش حاد آبی مواجه است و 18 درصد از جمعیت جهان را پشتیبانی می کند، اما تنها به 4 درصد از منابع آب شیرین جهان دسترسی دارد. تغییرات آب و هوایی احتمالاً شرایط کم‌آبی را که جوامع در سراسر هند با آن روبرو هستند، تشدید خواهد کرد.

پرداختن به این چالش ها اقدامات جمعی انجام خواهد داد. برای کمک، ما از طریق شرکای محلی برای احیای یک دریاچه در حیدرآباد، بازگشایی 20 چاه در سه شهر و گسترش دسترسی به آب سالم در جوامع حیدرآباد کار می کنیم. این پروژه ها نه تنها از اهداف تامین آب و تامین آب حمایت می کنند، بلکه به تقویت سلامت عمومی در جوامعی که بخش مهمی از نیروی کار جهانی ما را تشکیل می دهند نیز کمک می کنند.

بازسازی دریاچه Mullakathuva

حیدرآباد، هند، زمانی به خاطر تعداد و زیبایی دریاچه‌هایش – طبیعی و مصنوعی – مشهور بود. با گذشت زمان، به دلیل تجاوز و سایر فعالیت های انسانی، تعدادی از این دریاچه ها یا ناپدید شده اند یا قادر به حفظ حیات آبزی نیستند.

ما در حال کار با راه متحد حیدرآباد هستیم تا بازسازی دریاچه مولاکاتووا در شمال غربی حیدرآباد را آغاز کنیم، دریاچه ای که از کیفیت پایین آب به دلیل فاضلاب، گل و لای و دیگر زباله ها رنج می برد. شرکای پروژه در حال پاکسازی گل و لای از کف دریاچه و حذف زباله ها برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی دریاچه هستند و آنها در حال ایجاد تالاب هایی برای کمک به درمان آلودگی ورودی هستند.

تیم پروژه همچنین در حال کاشت درختان و سایر گونه های تالاب برای بهبود کیفیت زیستگاه و ایجاد فضای سبز تفریحی برای جامعه است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور