نظر: دوک لتو از Dune به عنوان یک رهبر تجاری خراب می شود

خانه های تپه بیشتر به تجارت و تجارت می پردازد تا خانواده و قدرت ، که دقیقاً نقطه مقابل خانه های بازی تاج و تخت است. دوک لتو باید بهتر می دانست: اطمینان از وفاداری مطلق باید اولویت اصلی او بود. او می خواست بیش از آنچه می ترسید دوستش داشته باشد و ببیند این نگرش او و خانه اش را از کجا آورد.

تصویر
عکس پروفایل مایکل بروکس هکر نون

مایکل بروکس

کارآفرین ، سخنران و نویسنده برنده جایزه.

تپه (کتاب و فیلم) قابل تفسیر است.

من خانه های Dune را به عنوان شرکت های بین کهکشانی می بینم. آنها بیشتر به تجارت می پردازند تا خانواده و قدرت، که دقیقا برعکس House of Thrones است. آیا شما مخالف هستید؟ خوب. من می توانم با آن زندگی کنم ، اما با من بمان و صدایم را بشنو.

پول باعث می شود جهان ما دور خود بچرخد. اسپایس باعث می شود که دنیای دون تقریباً از هر نظر عمل کند. اگر می خواهید در فضا سفر کنید ، به Spice نیاز دارید. اگر می خواهید طولانی تر زندگی کنید، نیاز دارید – ادویه. اگر می خواهید “چشم اندازهای مفید” داشته باشید ، باید – ادویه جات ترشی جات. آیا چیزی را جا گذاشته ام؟

اکنون، ممکن است بگویید که من در مقایسه خانه های تپه ای با شرکت های فضایی اغراق می کنم. مطمئنی؟ “میلیاردرهای فضایی” ما در حال حاضر چه می کنند؟ نظر شما در مورد خانه مشک ، یا خانه بزوس ، یا خانه برانسون چیست؟ اگر شاهد تولد امپراتوری های تجاری کهکشانی باشیم ، چه؟

بازگشت به دوک لتو.

او هست…