مربیان مانند قارچ های جادویی هستند

عکس پروفایل Itay Forer Hacker Noon

@پیش از آنItay Forer

یک کارآفرین زنجیره ای که از روز اول با 3 کار ابتدایی تا مدیریت نیروی کار 300 نفری کسب و کار ایجاد کرده است. دانش آموختگان YC

قبل از اینکه من را به فشار دادن توهم زاها متهم کنید ، باید روشن کنم که این یک استعاره Super Mario است. تنها سفری که باید انجام دهید سفر به دفتر مربی خود است.

قارچ ها همان سلاح مخفی ماریو هستند که مربیان من هستند. آنها او را بزرگتر می کنند و به این معنی است که او می تواند بدون مرگ ضربه دیگری وارد کند. در نهایت ، آنها به او کمک می کنند تا از طریق سطوح به سمت هدف نهایی خود پیش رود.

سفر از بنیانگذار اولین بار به یک کارآفرین مستقر زمان می برد. همچنین می تواند مانند بالا رفتن از کوه احساس شود. رسیدن به قله یک موفقیت محسوب می شود ، اما لبه های صخره شیب دار است ، و هوا خائنانه است. و اگر یک لوله کش ایتالیایی هستید ، باید مراقب Goombas و Koopas نیز باشید.

یک مربی خوب مانند یکی از قارچ های جادویی ماریو است. آنها یک قدرت گرفتن که می تواند از شما پشتیبانی کند زمانی که برای اولین بار تجارت خود را از طریق ادغام و رشد ایجاد می کنید تا زمانی که آماده فروش ، ادغام یا بازنشستگی شوید.

با یک مربی مناسب ، شما می توانید راه حل های سریع برای مشکلات پیچیده پیدا کنید ، در وقت ، استرس و هزینه خود صرفه جویی کنید. آنها به شما کمک می کنند تا رویاهای خود را زندگی کنید و به اهداف خود برسید ، زندگی ، رهبری و … را ارتقا دهید.