صنعت رو به رشد Crypto Gaming: 7 پلتفرم که باید در مورد آنها بدانید

بازی های مجازی همیشه جنبه ای هیجان انگیز از زندگی بسیاری از افراد دارای سواد رایانه در سراسر جهان بوده است. یک شبکه رو به رشد از گره های غیر متمرکز که در متاورهای مختلف بازی می کنند ، یک جهان کامل فراتر از جهان واقعی ایجاد می کند. ارزهای رمزنگاری شده بیشتر فعالیت خود را به بازی اختصاص می دهند ، از جمله توکن های غیرقابل تعویض (NFT) بسیار معروف NFT راهی برای ارائه یک تجربه هیجان انگیز برای کاربران و در عین حال ارائه انگیزه در اکوسیستم آنها است. اگر علاقمند به پیوستن و سرمایه گذاری در بخش قوی هستید ، دانستن اینکه صنعت بازی های رمزنگاری شامل چه مواردی است عاقلانه است.

تصویر
تصویر پروفایل Crypto Adventure Hacker Noon

رمزنگاری ماجراجویی

بهترین مکان برای یک ماجراجویی جذاب برای همه چیز رمزنگاری شده.

بازی های مجازی همیشه جنبه ای هیجان انگیز از زندگی بسیاری از افراد دارای سواد رایانه در سراسر جهان بوده است. در حالی که اکثر آنها نمی توانستند پیشرفت صنعت بازی های مجازی فعلی را پیش بینی کنند ، فراتر رفتن آن در این مرحله مشکوک نیست. علاوه بر این ، بازی با شیوع همه گیر COVID-19 ، که باعث شد اکثر مردم در خانه های خود محبوس شوند ، بسیار محبوب شد.

فناوری بلاک چین چند سال پیش در صنعت شروع به کار کرد و چیزی که ایجاد می کند باعث ترس مردم می شود. یک شبکه رو به رشد از گره های غیر متمرکز که در metaverse های مختلف بازی می کنند ، یک جهان کامل فراتر از جهان واقعی ایجاد می کند. ارزهای رمزنگاری شده بیشتر …