فیس بوک و اینستاگرام اجازه می دهند تا کسب و کارها داستان ها را برنامه ریزی کنند

فیس بوک چندین به روزرسانی را برای مشاغل ارائه کرده است که شامل قابلیت زمان بندی داستان در فیس بوک و اینستاگرام است.

ویژگی های جدیدی که به Facebook Business Suite می آیند در اعلامیه شرکت به تفصیل آورده شده است. علاوه بر برنامه ریزی داستان ها ، این ابزار به زودی قادر به مدیریت آلبوم های عکس و ذخیره پست های پیش نویس خواهد بود.

در اینجا نحوه کسب و کارها می توانند از توانایی درخواست شده برای برنامه ریزی داستان استفاده کنند.

برنامه های داستان در فیس بوک و اینستاگرام

از Business Suite می توان برای ایجاد و برنامه ریزی پست های منظم استفاده کرد ، اکنون همین قابلیت در داستان ها نیز گسترش یافته است.

فیس بوک و اینستاگرام اجازه می دهند تا کسب و کارها داستان ها را برنامه ریزی کنند

مشاغل می توانند با باز کردن Business Suite روی دسک تاپ و انتخاب “ایجاد داستان” ، داستان ها را در Facebook و Instagram ایجاد ، منتشر و برنامه ریزی کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

همچنین می توانید با رفتن به برگه “پیام ها و داستان ها” ، داستان ها را با استفاده از برنامه تلفن همراه Business Suite برنامه ریزی کنید.

از آنجا مراحل زیر را دنبال کنید:

  • مکانی را که می خواهید برای Facebook News Feed ، Instagram Feed یا هر دو پست خود ایجاد کنید یا زمانبندی کنید ، انتخاب کنید.
  • کلیک رسانه را بارگذاری کنید و یک عکس یا فیلم به داستان خود اضافه کنید.
  • داستان خود را با برش دادن ، افزودن متن یا برچسب سفارشی کنید.
  • از نحوه نمایش استوری خود در Facebook و Instagram در سمت راست پیش نمایش کنید.
  • کلیک انتشار داستان را فوراً منتشر کنید ، یا برای انتخاب بر روی پیکان آبی کلیک کنید برنامه زمانبندی بعداً منتشر شود.

این تنها چیزی است که برای برنامه ریزی داستان ها با استفاده از Facebook Business Suite لازم است. در اینجا نگاهی می اندازیم به سایر ویژگی های جدید همراه با این به روز رسانی.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

ویژگی های جدید بیشتر در Facebook Business Suite

ویرایش پست های برنامه ریزی شده

ویژگی دیگری که اکنون در Facebook Business Suite موجود است ، اجازه ویرایش پست های برنامه ریزی شده را قبل از پخش مستقیم می دهد.

برای ایجاد تغییر در یک پست برنامه ریزی شده ، به بخش “برنامه های ارسال شده” در برگه “ارسال ها و داستان ها” در تلفن همراه یا دسک تاپ بروید ، پست را برای ویرایش انتخاب کنید و “ویرایش پست” را انتخاب کنید.

ایجاد و مدیریت آلبوم ها

فیس بوک و اینستاگرام اجازه می دهند تا کسب و کارها داستان ها را برنامه ریزی کنند

ویژگی موجود در هفته های آینده به مشاغل اجازه می دهد تا عکس ها و آلبوم های فیس بوک را از Business Suite منتشر و مدیریت کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

در صورت موجود بودن ، می توان از تب “Posts & Stories” به این ویژگی دسترسی داشت.

پست ها را در پیش نویس ذخیره کنید

فیس بوک و اینستاگرام اجازه می دهند تا کسب و کارها داستان ها را برنامه ریزی کنند

ویژگی موجود در آینده نزدیک به کسب و کارها امکان می دهد داستان های فیس بوک و اینستاگرام را ایجاد کنند تا به عنوان پیش نویس ذخیره کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

در برنامه تلفن همراه Business Suite یا روی دسک تاپ ، یک پست یا داستان ایجاد کنید و “ذخیره به عنوان پیش نویس” را انتخاب کنید تا بعداً به آن بازگردید.

درباره Facebook Business Suite

Facebook Business Suite در سپتامبر گذشته با هدف تبدیل شدن به یک پلتفرم همه در یک برای کسب و کارها برای مدیریت فعالیت های خود در فیس بوک ، اینستاگرام و مسنجر معرفی شد.

طبق داده های فیس بوک ، از هر 3 کاربر 2 نفر می گویند Businessesite توانایی ارتباط با مشتریان را بهبود بخشیده است:

“Business Suite با گردآوری ابزارهای مهمی مانند پیام رسانی ، ارسال پیام ، بینش و قابلیت های تبلیغاتی ، مدیریت حضور آنلاین کسب و کار شما را آسان تر می کند ، بنابراین شما می توانید بیشتر به موارد مهم توجه کنید. همچنین به مشاغل سراسر دنیا کمک کرده است تا مخاطبان خود را گسترش دهند – از هر 3 کاربر مورد نظر 2 نفر گفتند Business Suite به آنها کمک می کند تا با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنند. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

با پیشرفت شرکت در رسیدن به هدف خود که آن را به ابزاری یک مرحله ای تبدیل می کند ، قابلیت های جدید به طور پیوسته به Facebook Business Suite اضافه می شوند.

با بسته شدن فیس بوک آنالیز در اواخر این تابستان ، فیس بوک مشاغل را به استفاده از مجموعه Businessesite هدایت می کند. برای این منظور ، به احتمال زیاد در ماه های آینده ویژگی های بیشتری به این ابزار اضافه می شود.

منبع: Facebook For Business

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>