فروش فناوری خانه هوشمند پیش بینی درآمد 317 دلار تا سال 2026

عکس پروفایل Reputio Hacker Noon

@تعویضتعویض

پوشش داستان های مخل

ابررایانه ها ، هوش مصنوعی و واقعیت مجازی – صنعت فناوری مدت هاست که زمینه تولید نوآوری ها است. از آنجا که بسیاری از افراد در زمان شیوع بیماری عادت کرده اند که خود را به خانه های خود محدود کنند ، مصرف کنندگان به دنبال کالاهایی برای خانه های خود هستند که فقط از نظر زیبایی به نظر نمی رسند بلکه در جهت افزایش کارایی هستند که به حفظ فضای زندگی راحت و سالم کمک می کند.

سال 2021 – البته صرفاً در سه ماهه اول آن – پذیرش تکنولوژیکی ناخوشایند در خانه ها را شاهد بوده است ، بسیاری از شرکت های نوآور از این روند رو به رشد مصرف کنندگان که به سمت محصولات خانگی هوشمند روی می آورند استفاده می کنند. فناوری هایی که قبلاً فقط در حوزه اتومبیل و سخت افزار رایانه وجود داشته اند ، به مواردی از قبیل پریز برق ، تلگراف آب و حتی سونا تبدیل می شوند و به آنها ویژگی هایی می بخشد که همتایان سنتی آنها به راحتی از آن استفاده نمی کنند.

شیر آب که بیش از یک کار انجام می دهد

U توسط Moen Smart Faucets که مورد توجه کانون توجه KBIS 2021 قرار گرفت ، با ارائه چهار روش مختلف عملکرد: کنترل دسته معمولی ، فرمان صوتی ، حسگرها و از طریق برنامه تلفن همراه شرکت ، تعاملات روزانه در آشپزخانه را ادویه می کند.

از روشن و خاموش کردن شیر آب تا گفتن …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>