شرکای ظهر هکر با Digg برای بهبود توزیع داستان

عکس پروفایل ظهر Limarc Ambalina Hacker

@لیمارکلیمارک آمبالینا

Vack of Hacker Noon of Growth در روز ، VR Gamer و Anime Binger در شب

سلام نویسندگان ظهر هکر! بخشی از نقش من در Hacker Noon توجه بیشتر به مقالات شگفت انگیز نوشته شده توسط شما ، همکاران با استعداد ما است. برای انجام این کار ، ما همکاری های رسانه ای را برای کمک به توزیع کار با کیفیت شما جعل می کنیم.

یکی از این مشارکت ها با Digg است، شرکتی که قبل از Reddit Reddit بود. آنها در حال حاضر تحت بازسازی سایت های هیجان انگیز قرار گرفته اند و ما در حال حاضر با ارسال مقالات خود در سیستم عامل آنها نتایج خوبی را شاهد هستیم به اشتراک گذاری داستان های هکر نون خود در Digg می تواند هزاران خواننده جدید برای شما به ارمغان بیاورد.

Digg چیست؟

Digg یک شبکه اجتماعی و سایت تجمع اخبار است که به کاربران امکان می دهد داستان هایی را برای تنظیم و به اشتراک گذاری در صفحه اصلی Digg و در میان فضاهای مختلف Digg ارسال کنند.

این به کاربران کمک می کند تا صفحات وب ، پست ها و وبلاگ های مورد علاقه خود را پیدا کنند و همچنین پست ها و وبلاگهایی را که با آنها طنین انداز می شوند ، تبلیغ و تبلیغ کنند. کاربران داستان هایی را ارسال می کنند که پس از آن یا رای مثبت (حفر شده) یا نه (دفن شده) است.

داستان های پرطرفدار و پرمخاطب همیشه در صفحه اول نشان داده می شوند که می توانند بازدید زیادی را به سایت های مربوطه که از آنجا نشات گرفته اند هدایت کنند.

هدف اصلی این سایت کمک به کاربران برای پیمایش آنلاین بسیار اشباع است …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>