توسعه دهندگان پشت CryptoKitties برای تغییر صنعت بازی و بلاکچین آزمایشگاه Dapper ایجاد می کنند

عکس پروفایل نویسنده

@جیدنچنجیدن چان

| حامی CTXC | CRC-4 برای زندگی ، # NFT ها برای همسران | نویسنده در BlockINSIGHT | تحلیلگر بازار

در اینجا داستانی آورده شده است که همه ما می دانیم ، CryptoKitties در سال 2017 احساس ویروسی ایجاد کرده و قیمت برخی از بچه گربه ها را به شش شکل ارسال کرده است. علاوه بر این ، بازی کل شبکه Ethereum را با تاخیر در معاملات و ایجاد انبوهی از معاملات پردازش نشده مسدود کرده است.

به همین ترتیب ، توسعه دهندگان CryptoKitties ، Dapper Labs ، بلاکچین جدیدی را ایجاد کردند که به طور خاص برای بازی های مبتنی بر بلاکچین و مجموعه های دیجیتال طراحی شده است (همچنین به عنوان نشانه غیرقابل انعطاف ، NFT شناخته می شود).

با NFT ، هر دارایی در بلاکچین منحصر به فرد است و بنابراین قابل تکرار نیست. این جنبه منحصر به فرد در داخل فراداده توکن نوشته شده است و می تواند به عنوان یک گواهی اصالت دائمی و تغییر ناپذیر دیده شود.

NFT می تواند وضعیت موجود ناعادلانه ای را که شرکت های بازی سازی دسترسی به موارد دیجیتالی را کنترل می کنند ، حل کند. این را تصور کنید: شما از محبوب ترین بازی جهان ، Fortnite ، پوسته و شکلک شخصیت خریداری می کنید ، اما در واقع مالک این موارد نیستید. اگر به هر دلیلی ممنوع شوید ، این شرکت می تواند شما را از سیستم عامل خارج کرده و اقلام و حساب شما را از شما بگیرد.

آزمایشگاه Dapper با همکاری NBA (انجمن ملی بسکتبال) و NBPA (انجمن ملی بازیکنان بسکتبال) برای ایجاد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>