برای جلب نظر Gen-Z طراحی های خنده دار و هیجان انگیز ایجاد کنید

عکس پروفایل نویسنده

@klizosolutionsKLIZO Solutions Pvt. آموزشی ویبولیتین

شریک فناوری خود باشید. ما برنامه ها و فناوری های شگفت انگیزی را در یک محیط سازمانی ایجاد می کنیم.

“تغییر تنها ثابت در این جهان است” و این جمله در هر زمینه قابل اجرا است. امروزه یکی از مهمترین جنبه های اجرای یک کسب و کار موفق داشتن طرح هایی است که بلافاصله چشم مخاطبان شما را به خود جلب کند. با افزایش بازاریابی دیجیتال ، ارائه طرح های چشم نواز و Gen-Z دوستانه یک امر اساسی است. هزاره ها برای مدت طولانی در حال فرار بوده اند ، متاسفم که آن را شکستید ، اما برای شما – Gen-Z آینده است! آنها در حال رشد هستند و طعم متفاوت اما شگفت انگیزی دارند.

نه ، ما نمی گوییم که زمان هزاره ها به پایان رسیده است. اما ، هرچه نسل پیشرفت می کند ، طراحی های شما باید مخاطبانی را جذب کند که قابل فروش باشند. دلیل آن این است که Gen-Z اکنون کشش خرید است. اگر درمورد اینکه چه کسی متعلق به Gen-Z است گیج شده اید ، آنها افراد متولد 1997 تا 2012 هستند. آنها در حال حاضر بین سنین 6 تا 24 سال هستند.

سلیقه های Gen-Z با نسل های دیگر کاملاً متفاوت است و مشاغل باید متناسب با آن شکل بگیرند. رعایت روند در مورد ایجاد طرح های دوستانه Gen-Z مهم است.

در این مقاله ، ما به شما نکاتی در مورد چگونگی ارائه اشکال و … خواهیم داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>