بازارهای رمزنگاری در سال 2021 به کجا می روند

عکس پروفایل نویسنده

تجمع رمزنگاری جدید ، به طور قابل پیش بینی ، باعث افزایش علاقه مجدد به ارزهای رمزپایه شد و چرخه اعتیاد به مواد مخدر را آغاز کرد. با این حال ، این بار رفتار بازار و بازیکنان متفاوت از آخرین رمزنگاری در سال 2017 است. بیایید نگاهی به آنچه مردم از رمزنگاری در سال 2021 انتظار دارند ، بیاندازیم.

سرعت قطار اعتیاد به مواد مخدر کاهش یافته است

در آخرین رمزنگاری ، ما شاهد “گردشگری بزرگ” توسط شرکت ها و دیگر بازیگران نهادی بودیم – آنها چند هفته با بلاکچین بازی کردند و سپس آن را کنار گذاشتند. این امر به قطار اعتیاد به مواد مخدره بیشتر دامن می زد ، زیرا هر تلاش برای “رمزنگاری” به طور گسترده تبلیغ می شد ، اما در واقع چیزی به این صنعت اضافه نمی کرد.

با این حال ، در سال 2020 ، روند تغییر کرد. امروزه ، طبق بررسی Deloitte Blockchain Survey ، شرکت ها دیگر علاقه ای به آزمایش بلاکچین ندارند و آن را “پول آزاد” نمی دانند. آنها به دنبال راه حل های عملی برای مشکلات تجاری هستند و باعث می شوند فناوری بلاکچین برای نیازهای خاص خود کارساز باشد.

علاوه بر این ، سرمایه گذاران بزرگ نیز با بلوغ صنعت به روش عملی تری به فکر ارزهای رمزنگاری شده افتادند.

“نوع سرمایه گذاران در این مسابقه گاو نر بسیار متفاوت است. آنها سرمایه گذاران فوق العاده پیچیده موسسه مانند پل تودور جونز افسانه ای هستند ، [Stanley] دراكمن میلر این پیچیده ترین …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>