اقتصاد سازندگان: اندازه بازار ، دامنه ، اعتبارسنجی اجتماعی و NFT

عکس پروفایل نویسنده

“من یک تاجر نیستم ، من یک تاجر هستم ، مرد!” – جی ز

“صندلی ناخوشایند” – برترین آثار هنری مبتنی بر NFT از بنیاد.

این مقاله در اصل از طریق خبرنامه من منتشر شده است ، تست بورسالینو. می توانید مشترک شوید اینجا.

در حال حاضر چهار سازنده 10 میلیون دلار در مورد Teachable سود کسب کرده اند. “Ninja” ، معروف ترین پخش کننده Twitch ، ماهیانه 400 هزار دلار – 800 هزار دلار درآمد دارد. دوره های مبتنی بر کوهورت نیز شتاب بیشتری می گیرند. نویسنده پردرآمد Substack سالانه بیش از 500000 دلار درآمد دارد. این روندها منعکس کننده جنبش وسیع تری از “سرمایه گذاری” در افراد است که اغلب به عنوان “اقتصاد شور” یا “اقتصاد خالقان” شناخته می شود.

دهه گذشته فناوری مصرف کننده بذر بسیاری از سیستم عامل های اقتصاد کنسرت مانند Uber و Airbnb را کاشته است. آنها به هر کسی اجازه می دهند از دارایی های تمایز نیافته ، مانند زمان پیک یا وسایل نقلیه ، درآمد کسب کند.

واضح است که ، این به جایی نمی رود ، به ویژه در طول و پس از این همه گیری. اقتصاد سازندگان در عوض ایجاد فرصت برای استفاده از استعدادهای متمایز است. این پیامدهای بزرگی برای کارآفرینی و آنچه در آینده به عنوان “شغل” تصور خواهیم کرد ، دارد.

حال ، اگر سازندگان مورد علاقه شما سهام نمونه کارهای شما باشند ، چه می کنید؟ اگر این سازندگان بتوانند طرفداران خود را برای تأمین بودجه کارهایشان سوق دهند ، چه می شود؟ سازندگان ابتدا محتوا تولید می کنند و سپس برای …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور