استفاده از VPN برای تقویت وضعیت امنیت سایبری شما

عکس پروفایل نویسنده

@جیمز مورپیجیمز مورفی

جیمز مورفی یک معلم فن و یک وبلاگ نویس از نیویورک است. جیمز بیشتر در مورد فن آوری های جدید می نویسد.

تصور کنید نامه حلزون کسی را رهگیری می کنید. می بینید که آنها برای چه کسانی نامه می فرستند ، چه کسی آن را ارسال کرده است و چه چیزی مربوط به آن است. حال ، تصور کنید که نامه شخص دیگری را رهگیری می کنید ، اما نمی بینید که این ایمیل از طرف چه کسی است. شما می بینید که این نامه در مورد چه چیزی است ، و شاید حتی ببینید که به چه کسی می رود ، اما هیچ تصوری ندارید که از کجا آمده است. در این صورت ، شما نمی توانستید از اطلاعاتی که می خوانید برای سرقت شناسه آن شخص یا اطلاعات بانکی وی یا رمزهای عبور وی استفاده کنید و نمی توانید از آنچه در نامه ایمیل پیدا کردید به نفع خود استفاده کنید. این همان چیزی است که VPN به شما پیشنهاد می دهد. این تنها بخشی از آنچه امنیت سایبری VPN ارائه می دهد است.

در حین امنیت آنلاین خود

VPN همان قطعه ای از نرم افزار ضد ویروس نیست. این بیشتر برای افرادی است که می خواهند بصورت آنلاین ناشناس باشند. این برای افرادی است که نمی خواهند مجرمان اینترنتی و شرکت های بزرگ آنها را ردیابی کرده و یا اطلاعات خود را بفروشند. امنیت VPN نمی تواند همان کاری را که وب تاریک انجام می دهد پنهان کند ، اما سرویس های مختلف VPN می توانند فعالیت آنلاین و حضور آنلاین شما را کاملاً ناشناس کنند.

اگر نرم افزار ضد ویروسی خوبی با فایروال بهینه سازی شده و VPN دارید ، از عقل سلیم آنلاین خوب استفاده کنید ، در جریان باشید …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  3 دسته از ملاحظات آموزش مدل