NFT های قابل ارتقا چگونه تعامل جمع کننده را تغییر می دهند

کلاس دارایی های غیرقابل انعطاف (NFTs) سفر خود را در سال 2017 آغاز کرد. تصاویر ، فیلم ها ، هنرهای دیجیتال ، موسیقی – هر چیزی که می تواند به صورت دیجیتالی ارائه شود – در NFT های منحصر به فرد در بلاک چین ضرب شده است. روند NFT امسال بیش از 2.5 میلیارد دلار فروش داشته است. بلیط های کنسرت مبتنی بر NFT نه تنها می توانند به عنوان یادگاری تبدیل شوند ، بلکه می توانند به عنوان اثبات حضور از طریق Nfts قابل ارتقاء نیز تبدیل شوند. تعدادی مورد استفاده واقعی وجود دارد که می توان از “nfts قابل ارتقا” برای موارد استفاده روزانه استفاده کرد.

تصویر
عکس پروفایل Tirtha Sarker Hacker Noon

@تیرتاتیرتا سارکر

توسعه دهنده بلاک چین مشتاق کوانتومی

در سال 2021 شاهد دیجیتالی شدن سطح بعدی هنر و سرگرمی در بلاک چین بودیم. کلاس دارایی های غیرقابل انعطاف (NFTs) سفر خود را در سال 2017 آغاز کرد. در آن زمان ، پذیرندگان موج اول افراد معدودی بودند که در پروژه هایی مانند رمزنگاری و رمزنگاری سرمایه گذاری کردند.

امروزه NFT ها در بین سرمایه گذاران همه گروه های سنی به یک پدیده اینترنتی تبدیل شده اند. به ویژه نسل های جوان علاقه زیادی به یادگیری پروژه های دارایی دیجیتال در حال توسعه ، آینده دار و قابل ارتقا دارند. به احتمال زیاد شما قبلاً NFT دارید یا کسی را می شناسید که دارای آن است.

تصاویر ، ویدئوها ، هنرهای دیجیتال ، موسیقی – هر چیزی که بتوان به صورت دیجیتالی ارائه داد – در NFT های منحصر به فرد در بلاک چین ضرب شده است. روند NFT بیش از 2.5 میلیارد دلار درآمد داشته است …