مصاحبه با ناتان گوچ شماره 66

سئو پادکست شماره 66: ناتان گوچ داستان سئو و عمیق ترین اسرار سئو خود را به اشتراک می گذارد

قسمت شماره 66 از پادکست سئو توسط #SEOSLY ویژگی های Natchan Gotch، یک متخصص با تجربه سئو که همه می شناسند.

من از شما دعوت می کنم که در آن مشترک شوید پادکست سئو توسط #SEOSLY برای ادامه یادگیری سئو با من و کارشناسان سئو که با آنها مصاحبه می کنم.

مصاحبه با ناتان گوچ

مصاحبه با ناتان گوچ را تماشا کنید

به مصاحبه با ناتان گوچ گوش دهید

می توانید گوش دهید قسمت شماره 66 از پادکست سئو توسط #SEOSLY زیر

یادداشت هایی در مورد مصاحبه با ناتان گوچ

من خوشحالم که با Nathan Gotch، یک متخصص با تجربه سئو، نشستم تا درباره سفر و بینش او در مورد بهینه سازی موتور جستجو صحبت کنم. ناتان به اشتراک می‌گذارد که چگونه شروع به وبلاگ نویسی در مورد بازی بیسبال در کالج کرد، سپس به قدرت SEO در افزایش ترافیک پی برد.

ناتان از زمان راه‌اندازی آژانس خود به نام Gotch SEO در سال 2014 تا اجرای یک برنامه آموزشی آنلاین موفق، نزدیک به یک دهه را در دنیای سئو گذرانده است. او یک مرور کلی آموزنده از فرآیند سئوی خود ارائه می دهد، از تحقیقات عمیق کلمات کلیدی گرفته تا ممیزی های فنی و بهینه سازی محتوا و لینک ها.

در طول مکالمه ما، ناتان بر تمرکز بر کلمات کلیدی با ارزش بالا که با اهداف تجاری همسو هستند، به جای معیارهای بیهوده مانند اعداد ترافیک کلی، تأکید می کند. او همچنین در مورد تحول کسب و کار خود از یک مشاور انفرادی تا ایجاد یک تیم آژانس، و در حال حاضر ایجاد پیشنهادات مبتنی بر محصول مانند آکادمی SEO Gotch خود صحبت می کند.

من این مصاحبه را بسیار ارزشمند دیدم، با ناتان که دانش زیادی را بر اساس سالها تجربه خود در انجام سئو و آموزش دیگران ارائه کرد. چه در زمینه سئو تازه کار باشید و چه به دنبال ارتقای مهارت های خود به سطح بعدی باشید، نکات و توصیه های روشنگرانه زیادی از رویکرد ناتان دریافت خواهید کرد.

ناتان گوچ را دنبال کنید:

  • لینکدین: https://www.linkedin.com/in/nathangotch/
  • یوتیوب: https://www.youtube.com/c/gotchseo
  • X/Twitter: https://twitter.com/nathangotch

حتما در سایت من مشترک شوید خبرنامه سئو تا به طور کامل در جریان باشید و زمانی که یک قسمت جدید منتشر می شود مطلع شوید.

می توانید با استفاده از فرم زیر در خبرنامه من مشترک شوید.

می خواهید مهمان شوید یا ایده هایی برای برنامه ارائه دهید؟

اگر می خواهید مهمان برنامه شوید یا می خواهید ایده های خود را به اشتراک بگذارید، با من تماس بگیرید. خوشحال می شوم از شما بشنوم. با من تماس بگیرید [email protected].

مصاحبه های دیگر با سئوکاران را بررسی کنید

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور