گوگل همکاری با Reddit را گسترش می دهد

ما برای سال‌ها رابطه دیرینه‌ای با Reddit داشته‌ایم، و امروز راه‌هایی را به اشتراک می‌گذاریم که مشارکت خود را در سراسر شرکت تعمیق می‌بخشیم. Reddit نقش منحصر به فردی را در اینترنت باز به عنوان یک پلتفرم بزرگ با وسعت باورنکردنی از مکالمات و تجربیات انسانی ایفا می کند، و ما هیجان زده هستیم که شریک شویم تا بهره مندی افراد از این اطلاعات مفید را آسان تر کنیم.

ابتدا، ما خوشحالیم که یک همکاری جدید Cloud را اعلام می کنیم که به Reddit امکان می دهد قابلیت های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را با استفاده از Vertex AI ادغام کند. Reddit قصد دارد از Vertex AI برای بهبود جستجو و سایر قابلیت‌ها در پلتفرم Reddit استفاده کند.

در طول سال‌ها، مشاهده کرده‌ایم که مردم به طور فزاینده‌ای از Google برای جستجوی محتوای مفید در Reddit برای یافتن توصیه‌های محصول، توصیه‌های سفر و موارد دیگر استفاده می‌کنند. ما می‌دانیم که مردم این اطلاعات را مفید می‌دانند، بنابراین در حال توسعه راه‌هایی برای آسان‌تر کردن دسترسی به محصولات Google هستیم. این مشارکت نمایش بیشتر اطلاعات ردیت را برای ارسال محتوا تسهیل می‌کند که محصولات ما را برای کاربرانمان مفیدتر می‌کند و مشارکت در انجمن‌ها و مکالمات Reddit را آسان‌تر می‌کند.

برای فعال کردن این و سایر تجربیات، Google اکنون به Data API Reddit دسترسی دارد، که محتوای بی‌درنگ، ساختاریافته و منحصربه‌فرد را از پلتفرم بزرگ و پویا خود ارائه می‌دهد. با استفاده از Reddit Data API، Google اکنون دسترسی کارآمد و ساختار یافته به اطلاعات تازه‌تر و همچنین سیگنال‌های پیشرفته‌تری خواهد داشت که به ما کمک می‌کند محتوای Reddit و نمایش آن را بهتر درک کنیم، آموزش ببینیم، و در غیر این صورت از آن به دقیق‌ترین و مرتبط‌ترین راه‌ها استفاده کنیم. این مشارکت گسترده، استفاده Google از محتوای قابل خزیدن در دسترس عموم را برای نمایه‌سازی، آموزش یا نمایش در محصولات Google تغییر نمی‌دهد.

ما مشتاقانه منتظر چیزهایی هستیم که با این مشارکت پیش می آید و دسترسی افراد و بهره مندی از محتوای مفید منحصر به فرد Reddit در محصولات خود و ما را آسان تر می کنیم.