ColorOS 13 برای سری Find X5 به زودی راه اندازی می شود

پس از تایید تاریخ راه اندازی، اوپو اکنون به طور رسمی ColorOS 13 را بر اساس اندروید 13 راه اندازی کرده و آخرین نسخه را به تفصیل ارائه کرده است.

دو گوشی اول واجد شرایط برای به‌روزرسانی ColorOS 13 – همانطور که انتظار دارید – پرچمدار Find X5 Pro و سری Find N قابل تاشو فقط در چین هستند. این دوتا واجد شرایط یک مرحله بتای پیش‌نشر بودند که در هفته‌های آینده به پایان می‌رسد.

یکی از اصول اصلی ColorOS 13 چیزی است که Oppo آن را “Aquamorphic Design” می نامد. توجه بیشتری به انیمیشن ها شده است، در حالی که گفته می شود ظاهر و احساس از “تغییر رنگ نور بین طلوع و غروب خورشید در سطح دریا” الهام گرفته شده است.

عناصر بصری به طراحی کارتی می‌پیوندند که شامل گوشه‌های گرد زیاد و انتخاب‌های رنگی ساده است. نتیجه یک چیدمان تمیزتر و سازماندهی شده است که برای پیمایش آسان تر است.

فونت سیستم برای افزایش خوانایی تنظیم شده است، در حالی که عناصری از Material You به لطف انتخاب رنگ مبتنی بر کاغذ دیواری وجود دارد. سفارشی‌سازی بیشتر در صفحه قفل با افزایش عملکردهای نمایش همیشه روشن و سبک‌های طراحی موجود است. در دستگاه هایی مانند Find X5 Pro، هنگامی که صفحه نمایش همیشه روشن فعال باشد، صفحه نمایش AMOLED به 1 هرتز کاهش می یابد. گفته می‌شود که 30 درصد صرفه‌جویی در مصرف انرژی را نسبت به ColorOS 12 افزایش می‌دهد.

ColorOS 13 همچنین شامل بهبودهایی در صفحه اصلی با یک گزینه پوشه گسترده جدید است. شبیه به گزینه پوشه بزرگتر موجود در Nothing OS، این امکان را به شما می دهد تا پوشه ها را برای دسترسی آسان تر بزرگ کنید و در عین حال فضای مورد نیاز برای نمادهای برنامه را کاهش دهید.

مطالب پیشنهادی  معاملات روز برنامه اندروید: Agent A، Hidden Folks، This War of Mine، Galaxy Trader، و موارد دیگر

Oppo همچنین یک ویژگی Omoji الهام گرفته از Memoji را معرفی کرده است که به شما امکان می دهد یک آواتار مجازی ایجاد کنید. این می تواند به عنوان تصویر نمایه شما در بسیاری از زمینه ها از جمله صفحه نمایش همیشه روشن و در مناطق سیستم استفاده شود.

یک ویژگی اتصال چند صفحه‌ای به روز شده و بهبود یافته وجود دارد که گفته می‌شود ارتباطات بسیار تقویت‌شده و بدون درز را بین گوشی هوشمند شما و رایانه‌ها/لپ‌تاپ‌های ویندوزی ارائه می‌دهد.

گفته می‌شود که عرضه جهانی در هفته‌های آینده آغاز می‌شود و اوپو قصد دارد تا پایان سال 2022 نزدیک به 35 مدل گوشی هوشمند را به‌روزرسانی کند. دستگاه‌هایی در بیش از 60 کشور و منطقه واجد شرایط هستند و ادعا می‌شود که این عرضه تقریباً 160 میلیون دستگاه را پوشش می‌دهد. کاربران

عرضه ColorOS 13 برای Find X5 Pro و Find X5 از امروز آغاز می شود. عرضه بیشتر برای 20 دستگاه دیگر در سال 2023 آغاز خواهد شد. ما در هفته های آینده با ColorOS 13 به طور کامل عمل خواهیم کرد، که در آن همه تغییرات کلیدی را بررسی خواهیم کرد و آنها را مستقیماً با OxygenOS 13 Beta OnePlus مقایسه خواهیم کرد. .

اطلاعات بیشتر در مورد Oppo:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور