GeForce Now جریان 1440p را از طریق مرورگر اضافه می کند

بازی‌های ابری راهی فوق‌العاده برای دریافت بازی‌های باکیفیت و بدون سخت‌افزار گران‌قیمت است، زیرا هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود، این چیزی است که شما می‌توانید با چیزی بیشتر از یک مرورگر به آن دسترسی داشته باشید. در حال حاضر، Nvidia GeForce Now پشتیبانی از پخش جریانی 1440p را از طریق مرورگر شما ارائه می کند، اما با کمی پیشرفت.

مشتری مرورگر GeForce Now که از امروز در دسترس است، می‌تواند بازی‌ها را تا 1440p با سرعت 120 فریم در ثانیه استریم کند. این نسبت از نسخه قبلی 1080p، 60fps بیشتر است. انویدیا این گزینه را به عنوان راهی آسان برای آوردن بازی های رایانه شخصی خود به محوطه دانشگاه با شروع مجدد مدرسه، با استفاده از رایانه های شخصی اغلب ضعیف که قبلاً در مدرسه موجود است، ارائه می دهد.

البته، این گزینه مستلزم آن است که کاربران GeForce Now مشترک سطح بالای RTX 3080 این پلتفرم شوند که گرافیک بهتر، تاخیر کمتر و گیم پلی تا 4K را باز می کند. و همچنین با هزینه ای نزدیک به 200 دلار در سال همراه است.

با فرض اینکه قبلاً لایه RTX 3080 را دارید، این حرکت با یک محدودیت دیگر نیز همراه است. در حال حاضر، فقط در ویندوز از طریق مرورگرهای Google Chrome یا Microsoft Edge در دسترس است. دستگاه‌های macOS و کروم‌بوک‌ها پشتیبانی نمی‌شوند و همچنان از طریق مرورگر به وضوح 1080p محدود می‌شوند – Mac از گیم‌پلی 4K پشتیبانی می‌کند، اما فقط با یک برنامه بومی.

جریان 1440p از طریق سرویس گیرنده مرورگر GeForce Now را می توان از طریق تنظیمات فعال کرد، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

انویدیا همچنین شش بازی جدید را تایید کرد که این هفته به این سرویس عرضه می شوند:

هر جمعه منتظر تفکیک هفتگی ما از همه چیزهای بازی ابری از طریق ستون‌های پهنای باند و Stadia Changelog باشید.

اطلاعات بیشتر در مورد GeForce Now:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: