3 مزیت پروفایل کاری اندروید برای مشاغل

3. بهبود بهره وری کارکنان و تعادل بین کار و زندگی

فراتر از امنیت و مدیریت دستگاه، نمایه کاری ابزارهای بهره وری را نیز برای کارمندان ارائه می دهد – مانند Phone Hub برای دسترسی آسان به محتوای تلفن در Chromebook. متن بصری تغییر بین پروفایل های کاری و شخصی. دیکته هوشمند برای ارتباط سریع و کارآمد؛ و Near Field Communications (NFC) برای پرداخت های موبایلی و پشتیبانی از کارت کلید.

نمایه کاری برخی از ویژگی‌های رفاهی دیجیتالی مفید را نیز دارد. می‌توانید به راحتی اعلان‌های کاری را در پایان روز خاموش کنید یا حتی آن‌ها را در دستگاه‌های انتخابی زمان‌بندی کنید. و داشبورد رفاه دیجیتالی فعالیت‌های کلیدی را نشان می‌دهد، مانند مدت زمانی که در برنامه‌ها صرف می‌کنید و تعداد دفعاتی که قفل گوشی خود را باز می‌کنید، تا به شما در تعیین اهداف شخصی کمک کند.

«با ثبت‌نام دستگاه‌های شخصی با نمایه کاری Android، می‌دانیم که نه تنها از داده‌ها و خدمات خود محافظت می‌کنیم، بلکه می‌توانیم به کارمندان خود ثابت کنیم که با نمایه کاری، «آنچه در اینجا دارید، زندگی کاری شماست، آنچه شما در اینجا دارید زندگی شخصی شماست. سیمون هاردی-بیستاین، مدیر معماری راه حل در اشنایدر الکتریک، می گوید: «و این انقلابی در شیوه استفاده تیم های ما از دستگاه های تلفن همراه خود ایجاد کرده است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور