گوگل فصل جدید پادکست مرکز داده را راه اندازی کرد

در فصل اول پادکست خود، «جایی که اینترنت زندگی می‌کند»، به پشت صحنه رفتیم تا نحوه عملکرد مراکز داده، معنای آنها برای جوامعی که میزبان آن‌ها هستند و هدفمان برای اجرای آنها با انرژی بدون کربن را به اشتراک بگذاریم. 24/7. در فصل دوم، ما بر روی افرادی که در پشت مراکز داده بودند تمرکز کردیم – دنبال کردن 10 نفر که اینترنت را فعال نگه می‌دارند.

اکنون، ما فصل سوم را منتشر می‌کنیم، و این در حال پیشرفت است: ما در حال بحث هستیم که چگونه مراکز داده دنیای اطراف خود را به روش‌های شگفت‌انگیز و سودمند تغییر می‌دهند. ما داستان هایی در مورد تحولات اقتصادی، جهش های تکنولوژیکی، حقوق بشر، برابری، غلبه بر ناملایمات، نوسازی شهری و نظارت بر محیط زیست خواهیم شنید که همه توسط مراکز داده فعال شده اند.

در قسمت اول فصل، با دواین استس از موسسه جنوب شرقی گراسلندز ملاقات خواهید کرد. او زندگی خود را وقف تبدیل زمین به علفزارهای گمشده از جمله در سایت مرکز داده ما در Clarksville، تنسی است. مستند همراه این قسمت به ما نشان می دهد که چگونه دیدگاه دواین برای احیای مراتع در مرکز داده گوگل با بازگشت صدها گونه بومی به سایت زنده شده است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور