سئو پادکست شماره 37: مصاحبه با جورج نگوین

قسمت شماره 37 از پادکست سئو توسط #SEOSLY امکانات جورج نگوین.

من از شما دعوت می کنم که در آن مشترک شوید پادکست سئو توسط #SEOSLY برای ادامه یادگیری سئو با من و کارشناسان سئو که با آنها مصاحبه می کنم.

مصاحبه با جورج نگوین

قسمت شماره 37

قسمت شماره 37 از پادکست سئو توسط #SEOSLY جورج نگوین از Wix را نشان می دهد. در قسمت امروز لذت مصاحبه را داشتم جورج نگوین از جانب Wix، جایی که ما در مورد Wix SEO Hub بحث کردیم و توصیه های ارزشمندی در مورد مشاغل SEO، اعتماد به نفس و غلبه بر سندروم imposter به اشتراک گذاشتیم.

من هر دو نسخه صوتی و تصویری هر قسمت را ضبط می کنم. در اینجا نسخه ویدیویی برای شما قرار داده شده است.

قسمت 37 را تماشا کنید

قسمت 37 را گوش کنید

می توانید گوش دهید قسمت شماره 37 از پادکست سئو توسط #SEOSLY زیر

این پادکست توسط JetOctopus ?، یک خزنده سایت و تحلیلگر فایل لاگ فوق العاده مبتنی بر ابر پشتیبانی می شود. JetOctopus را بررسی کنید.

یادداشت های قسمت شماره 37

در قسمت امروز لذت مصاحبه را داشتم جورج نگوین از جانب Wix، جایی که ما در مورد مرکز سئو Wix و توصیه های ارزشمندی در مورد مشاغل سئو، اعتماد به نفس و غلبه بر سندروم فریبکار به اشتراک گذاشت.

به عنوان یک مشاور سئو، من واقعا تحت تاثیر کیفیت مقالات منتشر شده در مرکز یادگیری سئو Wix قرار گرفتم. چیزی که آن را منحصر به فرد می کند تمرکز آن بر ارائه محتوای معتبر از کارشناسان مختلف صنعت است. جورج تا حدودی به فرآیند انتخاب مشارکت‌کننده‌های آن‌ها اشاره کرد، که در درجه اول بر یک سیستم ارجاع و حفظ مجموعه متنوعی از کارشناسان با استعداد متکی است.

من همچنین از این واقعیت قدردانی کردم که Wix به مشارکت کنندگان خود برای کارشان پول می دهد. اگرچه ممکن است برای برخی عامل اصلی انگیزه نباشد، اما مطمئناً به زمان و تلاش صرف شده برای ایجاد مقاله‌های روشنگر ارزش می‌افزاید.

در طول گفتگوی ما، جورج سفر شخصی خود را به اشتراک گذاشت و اینکه چگونه پیشینه متنوعش در آموزش، روزنامه نگاری و بازاریابی محتوا او را به سمت نقش فعلی خود در Wix سوق داد. ما در مورد اهمیت مشارکت دیگران در حرفه شما صحبت کردیم که عامل مهمی در موفقیت او بوده است.

اگر علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد سئو هستید، من به شدت توصیه می کنم مرکز یادگیری سئو Wix را برای محتوای جامع و آموزنده آن بررسی کنید. به عنوان کسی که مقاله ای برای پلتفرم نوشته است، می توانم کیفیت و اشتیاق موجود در هر قطعه را تضمین کنم.

با تشکر از تنظیم کردن پادکست سئو توسط #SEOSLYو فراموش نکنید که برای مصاحبه ها و اطلاعات بیشتر از کارشناسان صنعت مشترک شوید!

جورج را دنبال کنید

مرکز آموزشی Wix SEO را بررسی کنید: https://www.wix.com/seo/learn
توییتر: https://twitter.com/geochingu
Wix: https://www.linkedin.com/in/george-c-nguyen/

حتما در سایت من مشترک شوید خبرنامه سئو تا به طور کامل در جریان باشید و زمانی که یک قسمت جدید منتشر می شود مطلع شوید.

می توانید با استفاده از فرم زیر در خبرنامه من مشترک شوید.

می خواهید مهمان شوید یا ایده هایی برای برنامه ارائه دهید؟

اگر می خواهید مهمان برنامه شوید یا می خواهید ایده های خود را به اشتراک بگذارید، با من تماس بگیرید. خوشحال می شوم از شما بشنوم. با من تماس بگیرید [email protected].

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور