اسکله 57، نامه ای عاشقانه به شهر نیویورک

نیویورک عزیز،

در اولین جلسه 20 سال پیش، ما فقط یک کارمند مجرد بودیم که در یک کافی شاپ Upper West Side کار می کردیم و رویای آنچه در این شهر باورنکردنی ممکن بود را در سر می پروراندیم. حتی در آن زمان، متوجه شدیم که شما چقدر خاص هستید. محله های پر از موسسات آموزشی و فرهنگی بی نظیر؛ و احساس تسلیم ناپذیر جامعه. به قول خودشان عشق در نگاه اول بود.

به زودی پس از آن، ما تصمیم گرفتیم که ریشه ها را از بین ببریم و در کنار رودخانه هادسون خانه ای بسازیم. بیست سال بعد، این عشق با بیش از 12000 کارمند گوگل که اکنون شهر نیویورک را خانه می دانند، افزایش یافته است.

در طول دو دهه گذشته، ما چیزهای زیادی با هم دیده‌ایم و راه‌هایی برای دور هم جمع شدن پیدا کرده‌ایم. در طول همه‌گیری کووید، ما مطمئن شدیم که جامعه ما به واکسن‌ها دسترسی دارد و روی استارت‌آپ‌هایی سرمایه‌گذاری کردیم که می‌توانند به بهبودی نیویورک کمک کنند. ما برای حمایت از سازمان‌های غیرانتفاعی محلی، مشاغل کوچک و هنرمندان تلاش کرده‌ایم شهر را سرزنده و پر از زندگی نگه داریم. و در طول مسیر، ما اطمینان حاصل کرده‌ایم که افرادی که این شهر را بسیار بانشاط می‌سازند «نیویورکی‌ها» به محصولاتی که آنها را ایمن نگه می‌دارد، مواد غذایی برای سیر نگه داشتن آنها و فرصت‌هایی برای رشد حرفه‌شان دسترسی داشته باشند.

و اکنون ما رویای راه جدیدی را برای دور هم جمع شدن به عنوان یک شهر و دعوت از جهان به تجربه جادوی نیویورک در محله ای که ابتدا خانه نامیده بودیم، در سر می پرورانیم. در روز شنبه، 1 آوریل، ما اسکله تاریخی 57 را به عنوان یک مقصد آشپزی و اجتماعی باز می کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور