Microsoft Ignite 2021: Windows Server 2022 in Preview

اخبار موجود در مورد Windows Server 2022 که به عنوان پیش نمایش در دسترس است ، گرچه سریعترین اعلامیه Microsoft Ignite 2021 نیست ، اما برای مشتریانی که همچنان بخشهای اصلی از کارهای اصلی خود را در محل نگهداری می کنند مهم خواهد بود.

ویندوز سرور 2022 نسخه بعدی در کانال سرویس بلند مدت مایکروسافت (LTSC) خواهد بود. انتظار این است که بعداً در سال 2021 در دسترس باشد.

طبق گفته مایکروسافت ، هر نسخه LTSC از ویندوز سرور پنج سال پشتیبانی اصلی و پنج سال پشتیبانی گسترده دریافت می کند. نسخه LTSC ویندوز سرور 2022 گزینه ای با سرویس دهی و ثبات طولانی مدت را برای مشتریان فراهم می کند که برای بارهای کاری و امنیت سرور بسیار مهم است.

Windows Server 2022 شامل چندین پیشرفت جدید نسبت به نسخه قبلی خود ، Windows Server 2019 است.

  • سرور هسته امن: این محافظت از تهدید چند لایه را با سخت افزار ، سیستم عامل و سیستم عامل که با هم کار می کنند ، ارائه می دهد. این روش قرار است خطر هنگام حملات مربوط به سیستم عامل را به حداقل برساند.
  • قابلیت های ترکیبی با لاجورد: Azure Arc یک پورتال مدیریت واحد را برای محل ، در لبه و ذخیره سازی چند ابر فراهم می کند. این امکان را فراهم می کند که گزینه های مختلف مدیریت Azure مانند Azure Policy ، Azure Monitor و Azure Defender برای آن سرویس ها به راحتی قابل استفاده باشد.
  • Windows Admin Center (WAC): به روزرسانی WAC نسخه 2103 در Azure موجود است ، به علاوه می توان آن را به عنوان یک سرویس مستقل و همچنین روی یک دستگاه محلی نصب کرد. این به روزرسانی مدیریت پیشرفته را برای ماشین های مجازی اضافه می کند و یک نمایشگر رویداد ساده را برای دستگاه های مدیریت شده فراهم می کند.

هر یک از طرفداران فناوری اطلاعات که می خواهند نسخه پیش نمایش Windows Sever 2022 را امتحان کنند باید نسخه جدید را در جلسه Microsoft Ignite 2021 با عنوان “آخرین Azure Innovation برای Windows Server و SQL Server (FS177)” پیش نمایش کنند.