نحوه استفاده از Circle برای جستجو در پیکسل 8 و سامسونگ گلکسی S24

3. از سفر الهام بگیرید

Circle to Search حتی می‌تواند ایده‌هایی برای سفر بعدی به شما بدهد. شاید با ویدیو یا پستی در شبکه های اجتماعی از فردی که در حال کاوش در یک شهر است برخورد کنید و ساختمانی با طراحی منحصر به فرد را مشاهده کنید. پیش از این، ممکن است یک اسکرین شات گرفته باشید و برنامه‌ها را برای جستجو در آن تغییر داده باشید، توضیحی را تایپ کرده باشید یا در نظرات پیمایش کرده باشید تا بفهمید چیست. با Circle to Search، به سادگی روی ساختمان خط بکشید تا به سرعت آن را شناسایی کنید (و شاید آن را به برنامه سفر خود اضافه کنید).

4. گزینه ها را مقایسه کنید

اکنون می توانید به راحتی گزینه ها را بدون ترک صفحه خود مقایسه کنید. بگویید که در حال پیامک با دوستان خود هستید تا تصمیم بگیرید کجا غذا بخورید. آنها دو گزینه رستوران مختلف را برای شما ارسال می کنند، اما شما با هیچ کدام آشنا نیستید. به‌جای جابه‌جایی بین رشته نوشتاری و برنامه‌ای برای جستجوی آنها، دکمه صفحه اصلی یا نوار پیمایش را طولانی فشار دهید و یکی از نام‌های رستوران را برجسته کنید. بدون خروج از برنامه پیام‌رسانی، منوی رستوران، عکس‌های غذاهای محبوب، نظرات مشتریان و مکان آن را مشاهده خواهید کرد. هنگامی که هر دو گزینه را بررسی کردید، کافی است انگشت خود را به سمت چپ بکشید و به گروه اجازه دهید بداند به کدام نقطه تمایل دارید.

5. سوالات پیچیده تری بپرسید

Circle to Search نه تنها اطلاعات سریعی را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه می تواند مرورهای کلی مبتنی بر هوش مصنوعی را در اختیار شما قرار دهد (در کشورهای منتخب موجود است). بیایید بگوییم که با چندین پست در رسانه های اجتماعی با کرن داگ های با ظاهر جالب برخورد کرده اید، و می خواهید بدانید که چرا این خوراکی های خوشمزه مرسوم هستند. می‌توانید از Circle برای جستجو استفاده کنید تا آنها را جستجو کنید و سؤال دقیق‌تری بپرسید، مانند «چرا این‌ها اینقدر محبوب هستند؟» به سرعت متوجه خواهید شد که این‌ها سگ‌های ذرت کره‌ای هستند و می‌فهمید که چرا آن‌ها از طریق کمک‌رسانی در حال پیشرفت هستند. اطلاعاتی که از سراسر وب جمع آوری شده است. پس از اتمام کار، می‌توانید انگشت خود را کنار بگذارید و بلافاصله به پیمایش بازگردید.