Google Workspace Individual اکنون در اروپا در دسترس است

ما بیش از یک سال پیش Google Workspace Individual را راه‌اندازی کردیم تا به صاحبان مشاغل انفرادی کمک کنیم به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنند و ایده‌های بزرگ آنها را زنده کنند. از آن زمان، مشتریان در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، برزیل، ژاپن و استرالیا همگی از آن برای رشد، اداره و محافظت از کسب و کار خود استفاده کردند.

آن‌ها از Google Meet برای مشاوره، تقویم برای زمان‌بندی و طرح‌بندی‌های سفارشی‌شده در Gmail استفاده کرده‌اند تا به‌راحتی به روش‌هایی که نشان‌دهنده مارک‌هایشان است ارتباط برقرار کنند. ما دوست داشتیم ببینیم که چگونه کسب و کارها با هر رشته‌ای علایق خود را به دنیا آورده‌اند – از غذاخوری‌ها، مشاوران خلاق و مشاوران املاک گرفته تا پرستاران حیوانات خانگی، آرایشگران و مربیان زندگی.

اکنون، Google Workspace Individual را در اروپا راه‌اندازی می‌کنیم. این بدان معناست که مشتریان در فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، بریتانیا و سوئیس می‌توانند از قابلیت‌های جدید و آتی که برای کمک به صاحبان کسب‌وکار منفرد طراحی شده‌اند بهره‌مند شوند تا بر آنچه که دوست دارند تمرکز کنند و زمان کمتری را برای کارهایی مانند برنامه‌ریزی قرار ملاقات و ارسال ایمیل صرف کنند. .

ما اخیراً قابلیت‌های قدرتمند جدیدی را به Workspace Individual اضافه کرده‌ایم، از جمله:

  • امکان پخش زنده از Google Meet به YouTube تا مشتریان بتوانند به مخاطبان بیشتری دست یابند
  • طرح‌بندی‌های حرفه‌ای و ارسال چندگانه برای خبرنامه‌های ایمیل، کمپین‌ها و اطلاعیه‌ها
  • رزرو قرار بهتر با یادآوری‌ها، مدت زمان و استثناهای قابل تنظیم
  • بهبودهایی برای ایمن کردن کنفرانس ویدیویی از طریق Google Meet، با پس‌زمینه همه‌جانبه، صدا و نور بهبودیافته، و توانایی وارد کردن جلسات مستقیم به جریان کار با ادغام Meet با Docs، Sheets و Slides.

و به زودی، مشتریان این امکان را خواهند داشت که امضاهای الکترونیکی را مستقیماً به Google Docs اضافه کنند. آن‌ها می‌توانند به سرعت توافق‌نامه‌ها را از رابط آشنای Docs اجرا کنند، بدون اینکه نیازی به جابجایی برگه‌ها یا برنامه‌ها باشد. لیست کامل ویژگی های جدید و به زودی را مشاهده کنید.

با گسترش Google Workspace Individual، صاحبان مشاغل انفرادی در اروپا می‌توانند با برنامه‌هایی که قبلاً با آن‌ها آشنا هستند، کسب‌وکار خود را راه‌اندازی، رشد و محافظت کنند. این به معنای زمان بیشتر برای کمک به مشتریان و زمان‌بندی کمتر، ارسال ایمیل و به‌روزرسانی تقویم است. در ماه‌های آینده، ما به آوردن Workspace Individual به فهرست در حال گسترش کشورها ادامه خواهیم داد.

امروز با یک دوره آزمایشی 14 روزه ثبت نام کنید

امروز با یک دوره آزمایشی 14 روزه برای Google Workspace Individual ثبت نام کنید یا در وب سایت ما درباره Google Workspace Individual بیشتر بدانید. اگر مالک کسب‌وکار نیستید اما همچنان می‌خواهید قابلیت‌های ممتاز برای استفاده شخصی داشته باشید، Google Workspace premium اکنون با طرح‌های Google One + 2TB نیز در دسترس است که شامل فضای ذخیره‌سازی ابری گسترده، ویژگی‌های پیشرفته ویرایش عکس‌ها و موارد دیگر می‌شود.