6 روشی که گوگل می تواند به شما کمک کند تابستان امسال هوشمندانه تر سفر کنید

این برنامه‌های سفر طیف وسیعی از ایده‌ها را از سایت‌های سراسر وب و همچنین اطلاعاتی مانند نظرات، عکس‌ها و سایر جزئیات نمایه کسب‌وکار که افراد برای بیش از 200 میلیون مکان در سراسر جهان به Google ارسال کرده‌اند را گرد هم می‌آورد.

با همه این پیوندها و منابع سازمان‌دهی شده در یک مکان، به راحتی می‌توانید عمیق‌تر بگردید و درباره مقصد خود بیشتر بدانید یا گزینه‌های مختلف را مقایسه کنید. و هنگامی که آماده شدید، می‌توانید به سرعت ایده‌های سفر خود را به Gmail، Docs یا Maps صادر کنید تا به اصلاحات ادامه دهید یا با همراهان سفر خود به اشتراک بگذارید.

این قابلیت به زبان انگلیسی در ایالات متحده موجود است — فقط در آزمایشگاه های جستجو ثبت نام کنید و SGE را فعال کنید تا آن را امتحان کند. مانند همه چیز در آزمایشگاه های جستجو، این عملکرد آزمایشی است. بنابراین همانطور که درباره ایده های سفر تحقیق می کنید، بازخورد خود را با یک انگشت شست بالا یا پایین به اشتراک بگذارید.

2. فهرستی از توصیه ها را در Maps پیدا کنید

اگر ترجیح می‌دهید کمی تحقیق عملی‌تر انجام دهید، ما یافتن فهرست‌هایی از توصیه‌ها را درست در Google Maps از سایت‌هایی که دوست دارید و افراد محلی آشنا آسان‌تر می‌کنیم.

با شروع از شهرهای منتخب در ایالات متحده و کانادا، اگر شهری را در Maps جستجو کنید، اکنون فهرستی از توصیه‌های مکان‌هایی که باید از هر دو ناشر – مانند The Infatuation – و همچنین اعضای انجمن نقشه ها ما همچنین فهرست‌های رستوران‌های پرطرفدار، برتر و پنهان را که توسط Google Maps ایجاد شده‌اند، بر اساس آنچه مردم در آن شهر به آن علاقه دارند یا دوست دارند، معرفی می‌کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور