4 روش برای استفاده از جستجوی گوگل برای بررسی حقایق، تصاویر و منابع

برای روز بین‌المللی راستی‌آزمایی، چهار ویژگی جستجو را به اشتراک می‌گذاریم که می‌تواند به شما کمک کند اطلاعات را به سرعت ارزیابی کنید و زمینه‌های کلیدی را برای درک آنچه که آنلاین می‌بینید به دست آورید.

و برای اینکه افراد بیشتری به این ابزارها دسترسی داشته باشند، دو ویژگی ’درباره این تصویر و About this page« را به 40 زبان دیگر در سراسر جهان گسترش داده ایم.

در “بیشتر درباره این صفحه†درباره یک سایت بیشتر بیاموزید

ممکن است وب‌سایت‌های زیادی را در نتایج جستجوی خود بشناسید، اما ممکن است وب‌سایت‌های دیگری نیز وجود داشته باشند که نشناسید. ویژگی «درباره این نتیجه» ما به شما امکان می‌دهد قبل از کلیک کردن روی یک وب‌سایت، زمینه‌های مربوط به آن را دریافت کنید. فقط روی سه نقطه کنار یک وب سایت در نتایج جستجو کلیک کنید و روی برگه «بیشتر درباره این صفحه» ضربه بزنید. با این کار اطلاعاتی در مورد وب سایت ارائه می شود، مانند نحوه توصیف ویکی پدیا (در صورت موجود بودن) و آنچه دیگران در وب در مورد سایت گفته اند. با اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت، می توانید تصمیم آگاهانه تری در مورد بازدید از آن بگیرید.

ویژگی «اطلاعات بیشتر درباره این صفحه» در «درباره این نتیجه» اکنون به 40 زبان دیگر در سراسر جهان از جمله فرانسوی، آلمانی، هندی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، اسپانیایی و ویتنامی در دسترس است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور