چگونه یک کارآفرین از Gemini گوگل برای رشد کسب و کار خود استفاده می کند

در این هفته ملی کسب و کار کوچک، صاحبان مشاغل کوچک را جشن می گیریم که از فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی مولد استقبال می کنند. Cece Meadows، بنیانگذار و مدیر عامل پرادوس بیوتی، در ابتدا به گوگل روی آورد تا با استفاده از ابزارهای دیجیتال برای تقویت برند خود آشنا شود. اکنون او از Gemini برای صرفه جویی در وقت در کارهای روزمره و ایده های طوفان فکری برای رشد کسب و کار خود استفاده می کند.

سیس در سال 2019 پرادوس بیوتی را از مهد کودک دخترش راه اندازی کرد و بعداً به همراه همسرش دانیل، سرگرد ارتش ایالات متحده، به لاس کروسس، نیومکزیکو نقل مکان کرد. هنگامی که او در سال 2020 شروع به استفاده از Google Ads کرد، Cece متوجه بازگشت هزینه تبلیغات در عرض دو ماه شد و شاهد افزایش 500 درصدی سال به سال در ترافیک وب و جهش 700 درصدی در فروش بود. Cece می‌گوید: «ما به اهمیت اجرای روزانه Google Ads پی بردیم.

چند سال بعد، Cece در یک رویداد Grow with Google شرکت کرد، جایی که برای اولین بار با ابزارهای هوش مصنوعی، به ویژه Gemini آشنا شد. Cece می‌گوید: «فکر می‌کردم این می‌تواند به کسب و کار من کمک بزرگی کند». امروز، او از Gemini استفاده می‌کند تا به او در نوشتن پست‌های رسانه‌های اجتماعی، ایده‌های بسته‌بندی طوفان فکری و یادگیری در مورد جنبه‌های ساخت یک برند کمک کند. او می‌گوید: «کاری که انجام آن تمام روز یا حتی دو روز طول می‌کشد، می‌توانم آن را در یک ساعت انجام دهم». “این برای من و تجارت من بسیار مفید است.”

مانند Cece، صاحبان مشاغل کوچک می‌توانند از آموزش‌های هوش مصنوعی و منابعی مانند Google AI Essentials بهره ببرند. آنها همچنین می‌توانند از 30 آوریل تا 1 مه در اجلاس مجازی هفته کسب‌وکار کوچک اداره کسب‌وکارهای کوچک ایالات متحده شرکت کنند. Grow with Google میزبان یک وبینار هوش مصنوعی و غرفه مجازی با منابعی برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک در ارتباط با مشتریان، فروش محصولات آنلاین و بیشتر.