5 نکته Google Chrome برای سازماندهی مرورگر خود

2. برگه های خود را سازماندهی کنید

رها کردن همه برگه‌هایتان سخت است – مخصوصاً مقاله‌ای که واقعاً می‌خواهید بخوانید یا (بسیاری) کفشی که قصد خرید آن را دارید. آن پیوندها را با سازماندهی آنها در گروه های برگه مرتب کنید. به سادگی روی یک برگه کلیک راست کنید، “Add Tab to Group” را انتخاب کنید و یک نام و رنگ سفارشی به گروه بدهید. فقط روی نام آن کلیک کنید تا به راحتی یک گروه برگه را جمع کنید یا بزرگ کنید.

آیا به راه‌های بیشتری برای ماندن در لیست خرید و خواندن بدون مسدود کردن برگه‌ها نیاز دارید؟ مقالاتی را به لیست خواندن خود اضافه کنید تا بعداً به راحتی آنها را پیدا کنید و به آنها پی ببرید، حتی اگر آفلاین هستید. و اگر به دنبال معاملات خرید آنلاین هستید، می‌توانید قیمت‌ها را در Chrome دنبال کنید تا بدون نیاز به بازخوانی صفحه، هشدارهای تخفیف دریافت کنید.

3. سایت های حواس پرتی را پنهان کنید

هنگامی که به دنبال یک عامل حواس پرتی هستید، وسوسه انگیز است که همه آن برگه ها را دوباره باز کنید. خوشبختانه بسیاری از برنامه های افزودنی کروم در دسته بهره وری می توانند صفحه نمایش شما را تمیز نگه دارند، به خصوص زمانی که نیاز به تمرکز دارید. به عنوان مثال، BlockSite به شما امکان می دهد برای یک لیست از پیش انتخاب شده از سایت ها محدودیت زمانی تعیین کنید. هنگامی که به حد مجاز خود رسیدید، کافی است سایت را دوباره در گروه برگه‌های آن قرار دهید – یا بهتر است آن را به طور کامل ببندید.

4. رمزهای عبور قدیمی را به روز کنید

آن حسابی را که سال ها پیش ایجاد کردید به خاطر دارید؟ احتمالا به رمز عبور جدید نیاز دارد. Password Manager را امتحان کنید تا همه رمزهای عبور قدیمی خود را یکجا به روز کند. زمانی که آنجا هستید، می‌توانید یک بررسی رمز عبور نیز اجرا کنید تا ببینید آیا هر یک از آنها ضعیف هستند یا در معرض خطر هستند.

اگر در حال کار هستید، حتی می‌توانید یک بررسی ایمنی را در کل نمایه Chrome خود اجرا کنید تا مطمئن شوید که هیچ برنامه افزودنی یا نرم‌افزار مضری نصب نکرده‌اید.

5. اعلان های سایت را بی صدا کنید

تحت اعلان‌های سایت، مانند چت‌های خدمات مشتری یا هشدارهای تخفیف، غرق می‌شوید؟ کافی است روی یک برگه کلیک راست کرده و «بی‌صدا کردن سایت» را انتخاب کنید. Chrome همچنین در حین ارائه، محتوای اعلان‌ها را به‌طور خودکار پنهان می‌کند تا بتوانید در طول جلسات مهم متمرکز بمانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور