برای صندوق حمایت گوگل برای استارت‌آپ‌های اوکراین درخواست دهید

تهاجم روسیه به اوکراین برای همه استارت‌آپ‌های اوکراینی، از جمله VanOnGo، یک پلتفرم لجستیکی مبتنی بر هوش مصنوعی که برندها و شرکای تحویل را به هم متصل می‌کند، بسیار دشوار بود. این تیم به سرعت برای کمک به ارسال کمک های بشردوستانه حرکت کرد، اما از نظر جسمی و روحی از جنگ خسته شده بود، داوطلب شد و تجارت را به خارج از اوکراین منتقل کرد. VanOnGo با پشتیبانی فنی عملی و بودجه بدون سهام از طرف Google for Startups Ukraine Fund، توانست بر توسعه کسب و کار در اتحادیه اروپا تمرکز کند و درآمد سالانه خود را تقریباً دوبرابر کند و بیش از 500000 تحویل موفق داشته باشد. ویاچسلاو لوچنکو، یکی از بنیانگذاران، گفت: «صندوق حمایت اوکراین مانند کمربند نجاتی بود که تیم را برای حرکت رو به جلو ترغیب کرد.

اکنون برنامه های کاربردی برای صندوق پشتیبانی اوکراین برای استارت آپ های گوگل باز است

برای گسترش حمایت خود از شرکت‌های اوکراینی مانند VanOnGo، با کمک وزارت تحول دیجیتال اوکراین، 10 میلیون دلار اضافی Google برای حمایت از استارت‌آپ‌های اوکراین باز می‌کنیم. از امروز، استارت‌آپ‌های مستقر در اوکراین می‌توانند برای دریافت حداکثر 100000 دلار کمک مالی غیرکاهش‌کننده، و همچنین راهنمایی مداوم و پشتیبانی محصول Google درخواست دهند. استارت‌آپ‌ها همچنین واجد شرایط دریافت 350000 دلار اعتبار اضافی در Cloud هستند تا به تیم‌هایشان کمک کنند مسئولانه بسازند و کارهای بیشتری را با کمتر انجام دهند. تا به امروز، این ابتکار از سال 2022 به 58 استارتاپ مجموعاً 5 میلیون دلار جوایز نقدی بدون سهام و پشتیبانی فنی عملی برای رشد کسب‌وکارشان و ایجاد زمینه‌ای برای بهبود اقتصاد اوکراین ارائه کرده است.

برای درخواست، استارت‌آپ‌ها باید حداقل یکی از نهادهای خود را در اوکراین ثبت کرده و حداقل محصول قابل دوام (MVP) با کشش تجاری نشان داده شده داشته باشند. اگرچه الزامی نیست، اما شرکت هایی که از هوش مصنوعی برای مقابله با یک چالش اجتماعی استفاده می کنند در اولویت قرار خواهند گرفت. بنیان‌گذاران می‌توانند از جایزه نقدی غیر کاهش‌دهنده برای ادامه رشد، از سرگیری عملیات تجاری تحت تأثیر جنگ یا چرخش محصول برای مقابله با چالش‌های جدید استفاده کنند.

دریافت‌کنندگان جدید صندوق پشتیبانی اوکراین برای استارت‌آپ‌های Google به‌صورت متوالی، با اطلاعیه‌های آتی در ژوئن و سپتامبر 2024 و اوایل سال 2025 اعلام خواهند شد. بیشتر بدانید و تا 5 ژوئن 2024 اینجا درخواست دهید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور