دوره جدید Google AI Essentials برای کمک به افزایش بهره وری

امروز ما Google AI Essentials را معرفی می‌کنیم – یک دوره آموزشی خود گام که برای کمک به افراد در همه نقش‌ها و صنایع طراحی شده است تا مهارت‌های هوش مصنوعی را برای افزایش بهره‌وری خود بیاموزند. هیچ مهارت برنامه نویسی یا تجربه دیگری لازم نیست. و برای اطمینان از دسترسی افراد با هر زمینه‌ای به آموزش هوش مصنوعی، از جمله این دوره، Google.org صندوق فرصت‌های هوش مصنوعی ۷۵ میلیون دلاری را برای آموزش بیش از ۱ میلیون آمریکایی در مهارت‌های حیاتی هوش مصنوعی راه‌اندازی کرده است. دو نفر از اولین دریافت‌کنندگان صندوق فرصت‌های هوش مصنوعی گوگل، مؤسسه خانواده‌های سربازان و سربازان (IVMF) و صنایع حسن نیت بین‌المللی خواهند بود.

در این دوره شما از متخصصان هوش مصنوعی خود در گوگل یاد خواهید گرفت و تجربه عملی در استفاده از هوش مصنوعی کسب خواهید کرد. به عنوان مثال، شما یاد خواهید گرفت که چگونه از ابزارهای هوش مصنوعی برای کمک به موارد زیر استفاده کنید:

  • ایده ها و محتوا را توسعه دهید. اگر در ابتدای پروژه گیر کرده اید، از ابزارهای هوش مصنوعی برای کمک به ایده های جدید استفاده کنید. در این دوره، از یک ابزار هوش مصنوعی مکالمه ای برای ایجاد مفاهیم برای یک محصول و ایجاد یک ارائه برای ارائه محصول استفاده خواهید کرد.
  • تصمیمات آگاهانه تری بگیرید. بیایید بگوییم که در حال برنامه ریزی یک رویداد هستید. ابزارهای هوش مصنوعی می توانند به شما کمک کنند تا بر اساس معیارهای خود بهترین مکان را برای میزبانی آن جستجو کنید. همچنین می توانید از هوش مصنوعی برای کمک به ارائه یک شعار یا شعار استفاده کنید.
  • تسریع در انجام کارهای روزانه برای کمک به خلاصه کردن ایمیل‌ها و پیش‌نویس پاسخ‌ها، آن صندوق ورودی را با استفاده از هوش مصنوعی سریع‌تر پاک کنید.

در طول دوره، شما یاد خواهید گرفت که چگونه پیام های موثر بنویسید تا به نتایج مورد نظر خود برسید و چگونه سوگیری های بالقوه هوش مصنوعی را شناسایی کنید تا بتوانید مسئولانه از آن استفاده کنید.

پس از اتمام دوره، گواهینامه ای از Google دریافت خواهید کرد که می توانید آن را با شبکه حرفه ای خود به اشتراک بگذارید.

ما با کارفرمایان، مؤسسات آموزشی و سازمان‌های غیرانتفاعی همکاری می‌کنیم تا به افراد کمک کنیم تا مهارت‌های عملی را با استفاده از هوش مصنوعی برای انجام کارهای روزمره و افزایش بهره‌وری خود بیاموزند. به عنوان مثال، سیتی گروپ در حال حاضر متعهد به ایجاد AI Essentials در برنامه های یادگیری و توسعه کارکنان خود است. کالج Dade میامی، Google AI Essentials را به دانش‌آموزان خود ارائه می‌کند. و آموزش دیجیتال استانفورد دوره هوش مصنوعی را برای دانش آموزان دبیرستانی که در برنامه آمادگی کالج ثبت نام کرده اند در دسترس قرار می دهد.

این کار به دنبال دوره آموزشی Generative AI for Educators توسط Google است که اخیراً اعلام شده است، طراحی شده برای کمک به معلمان دبیرستانی از ابزارهای هوش مصنوعی مولد برای شخصی‌سازی آموزش برای برآوردن نیازهای دانش‌آموز، توسعه درس‌ها و فعالیت‌های خلاقانه، و صرفه‌جویی در وقت در کارهای اداری. دوره دو ساعته برای مربیان به صورت آنلاین در grow.google/GenAIforEducators در دسترس است.

اعلامیه امروز مبتنی بر کار Google برای کمک به آمریکایی‌ها برای دسترسی به آموزش مهارت‌های دیجیتال در جوامع محلی، از جمله گواهی‌های شغلی Google ما، با بیش از 600000 فارغ‌التحصیل در سراسر جهان است.

هدف ما اطمینان از این است که همه می توانند به راحتی استفاده از هوش مصنوعی را بیاموزند. می‌توانید در مورد تلاش‌های ما بیشتر بدانید یا در Google AI Essentials ثبت‌نام کنید در grow.google/ai.